Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megköszönni kellene a pénztáro...

Megköszönni kellene a pénztárosnak, nem pedig bocsánatot kérni, amikor szól a vásárló, hogy többet adott vissza, mint amennyi járna, igaz?

Figyelt kérdés

Mégis számtalanszor voltam tanúja az esetnek, amikor még csak egy “köszi” sem járt a vásárlónak, amiért nem sétált ki a kasszás pénzével.

Értem, hogy alap kellene hogy legyen a becsületesség, de egy köszönömöt mégis illik odaböfögni.



2022. márc. 31. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne megköszönnie? Bocsánatot kér, hogy rosszul adott vissza, miért nem elég az neked?
2022. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
A bocsánat is elég sztem, nem kell túlreagalni.
2022. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szoktam szólni. Elsétálok.
2022. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szar lehet úgy lezárni a végigmelózott műszakot, hogy még hiány is van a kasszában, amit ugye a pénztárért felelős személy fizet meg, azaz a pénztáros. Ha kell, minden nap.

De ok, minden rendben, bárki gond nélkül ki tud sétálni akár pár forint plusszal, de több száz, több ezer forinttal is. Az is előfordulhat, ha nagyon elszámol valamit a kasszás, hogy a vásárló több pénzzel távozik mint amennyivel betért a boltba, plusz még be is vásárolt... Előfordul. Az a hiány nagyon fájhat azért a nap végén.

Értem, akkor ha szívességet teszel valakinek, nem jár egy köszi sem.

2022. márc. 31. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Fu, ez már direkt kötözködés.
2022. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy így kezelte a dolgot, normális volt, tehát tök fölösleges ezt az erkölccsősz szerepet játszani:).
2022. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy pl Aldiban, Lidlben nem kell a kasszásnak pénztárhiányt fizetnie?! ;)
2022. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Aki pénztárosként/kasszásként dolgozik ma Magyarországon, az nem épp zseni, és gyaníthatóan nincs piacképes tudása.

Tehát sokat nem kell várni tőlük, már az is dicséretes, ha tudnák köszönni, és pofavágás ki tudnak szolgálni.

2022. ápr. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
" és pofavágás ki tudnak szolgálni" - nyilván te értelmes lénynek tartod magad.
2022. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem minden cégnél kell a pénztárosnak a hiányt kifizetni.

Egyébként meg túlreagálod.

2022. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!