Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak?Mentálisan...

Mit csináljak?Mentálisan elfáradtam

Figyelt kérdés

Nagyon csesztetve voltam egész héten, ma az edzőm is nagyon leterhelt engem.Iszonyatosan tudnék most sírni, de most épp nem tehetem meg.Itthon is kapom a negatív megjegyzéseket (pl: csak 2 órát eddzek és csak heti 6-szor, vagy épp csak 8 tárgyból ett ötös a bizonyítványom,amit még kisem osztottak)


Közben van egy fiú akit nagyon szeretek.Ő is szeret engem mások szerint, de én félek ettől az egésztől.


Tényleg sírom kell, de nem lehet mert megvetnek érte.



jún. 20. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem gáz, ha sírsz, legalább kiadod magadból a stresszt. A pasinál meg próbálgozz be, majd látod, mi lesz belőle.
jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A sírás fontos dolog. Ne nyomd el. Hormonok szabadulnak fel közben, amik segítenek megkönnyebbülni a szervezetednek.
jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha teheted valahova vonulj el, és nézz meg egy bőgető filmet vagy videót. 😉
jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Add ki magadból, és sírj nyugodtan. Utána sokkal jobban, felszabadultabban és megkönnyebbültebben fogod magad érezni. Nem szabad elnyomni a sírást.
jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!