Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elfáradtam 24 évesen ez normális?

Elfáradtam 24 évesen ez normális?

Figyelt kérdés

Lelkileg fizikailag mindenhogy elfáradtam,szinte dolgozni se esik jól,a ruháimat összehajtogatni nem esik jól.

Volt,egy fiú akinek nem kellettem és ezt nagyon nehéz nekem feldolgozni van kiút ?

Elnézést az összeszedetlen mondatokért egyszerűen kiégtem 24 évesen se párkapcsolatom nem volt semmi,és most kezdem érezni a súlyát.

Mi a teendő? Csak pihenni szeretnék aludni legalább 1 évig



máj. 30. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez most átmeneti depresszió. Sokat legyél levegőn, fontos a D-vitamin. Fodrász, kozmetikus, pedikűr, manikűr. Menj ki a szabadba, strandra, pl. Egyél-igyál sok gyümölcsöt. Menj társaságba, kiállításokra, koncertekre.


👍👍👍

máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

- egészséges étrend

- edzőterem

- ne foglalkozz a randizással


Ez nekem bejött, most jo az alakom és barátom is lett (első kapcsolatom), 22 vagyok.

máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én 29 éves koromra jutottam el ilyen szintre, de más okból kifolyólag. Én azzal próbálok gyógyulni, hogy minél több időt igyekszek szabadban lenni, kikapcsolódni. Csak sajnos pont időm nincsen elég. :/
máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hobbijaid, olyan kedvelt tevékenységeid, amiket szívesen csinálsz? Azokat lenne most főként érdemes végezned, illetve fontos, hogy mozogj, friss levegőn legyél rendszeresen.

Tapasztalat, hogyha most (nagyon) begubódzol, sokszorosan nehezebb lesz ebből kijönni.


Megértem, hogy nehéz, hogy még nem volt párkapcsolatod (ugyanannyi idősek vagyunk, és nekem sem volt még), hogy nagyon bánt. De lehet, hogy most inkább arra kellene koncentrálnod, hogy ez a fáradtság múljon el először. Addig úgysem tudsz igazán párkapcsoltra koncentrálni, amíg ilyenek nehezítik a mindennapokat.

máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy
máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkahely jó? Lehet, hogy váltani kéne? Akkor pedig, ha megengedheted magadnak, egy kis szünetet is tarthatsz a kettő között.


A szerelmi bánat meg idővel gyógyul.

máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Altalaban azn

ilyen helyzetek utan jonnek a nagy pozitiv valtozasok. :)

jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!