Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai nappal nagyot csalódtam...

A mai nappal nagyot csalódtam az emberekben, ez érthető ezek után?

Figyelt kérdés

Történt a mai napon az, hogy a belvárosban sétálgatva nagyon durván rámjött egy "allergiás roham" aminek következtében istentelenül elkezdtem prüszkölni, és emiatt ömlött szinte az orromból a takony. Nem volt nálam papírzsepi, ezért odamentem egy véletlenszerűen kiválasztott emberhez, próba-szerencse alapon, aki egy idős néni volt. Illedelmesen köszöntem és elmondtam, hogy egy darab zsebkendőt szeretnék kérni, ha van nála esetleg.


Erre szó szerint elküldött az édesanyámba, hogy hogyan képzelem azt, hogy ilyen dzsuvás pofával odállok elé, illetve egy bizonyos ősi foglalkozással kötötte össze édesanyámat, majd ment tovább, de még visszakiáltott annyit, hogy: "tudom ám, ez is pénzlehúzásról szól, csak te előbb sunyi módon tálalod."


Ezután én köpni-nyelni nem tudtam, és tudom, nagyon kis dolog, de baromira a szívemre vettem, és rossz érzés, pedig csak egy nagyon apró segítséget kértem, én reagálom túl?



jún. 18. 22:54
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Én átalakítanám egy kicsit. A szalagavatót vagy a végzős tanév első napján csinálnám, hogy az igazgató feltűzi a szalagot az összes diákra aki a végzős évébe lép vagy pedig az érettségielőtt, a ballagás során. A tánc kimaradna, mert mine, úgyis arról szól az egész, hogy van 2-3 idegbeteg gyerek, akiknek ez élet-halál kérdése, a többie meg azzal is meglennéne, ha nem lenne.
jún. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!