Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai nappal nagyot csalódtam...

A mai nappal nagyot csalódtam az emberekben, ez érthető ezek után?

Figyelt kérdés

Történt a mai napon az, hogy a belvárosban sétálgatva nagyon durván rámjött egy "allergiás roham" aminek következtében istentelenül elkezdtem prüszkölni, és emiatt ömlött szinte az orromból a takony. Nem volt nálam papírzsepi, ezért odamentem egy véletlenszerűen kiválasztott emberhez, próba-szerencse alapon, aki egy idős néni volt. Illedelmesen köszöntem és elmondtam, hogy egy darab zsebkendőt szeretnék kérni, ha van nála esetleg.


Erre szó szerint elküldött az édesanyámba, hogy hogyan képzelem azt, hogy ilyen dzsuvás pofával odállok elé, illetve egy bizonyos ősi foglalkozással kötötte össze édesanyámat, majd ment tovább, de még visszakiáltott annyit, hogy: "tudom ám, ez is pénzlehúzásról szól, csak te előbb sunyi módon tálalod."


Ezután én köpni-nyelni nem tudtam, és tudom, nagyon kis dolog, de baromira a szívemre vettem, és rossz érzés, pedig csak egy nagyon apró segítséget kértem, én reagálom túl?



jún. 18. 22:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%

Emlékszel arra az esetre, amikor valamelyik aluljáróban néhány éve összeesett egy 17 éves fiú és a járókelők azt hitték, hogy drogos, ezért senki nem segített neki? Végül meghalt és nem drogos volt, hanem leállt a szíve.

Ne vedd magadra, én adtam volna egy zsepit!

jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha számít, én adtam volna zsebkendőt. A banyával meg ne törődj. Az idősek nagyrésze elég zakkant.
jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
#1 Én ezt értem, de hogyan törhet fel valakiből ennyi utálat, és gonoszság pusztán egy ilyen kis dolog miatt?
jún. 18. 23:05
 4/41 A kérdező kommentje:
Nekem az is elég lett volna, hogy bocsi, nincs nálam papírzsepi, és ennyi bőven elég, ha már ennyire nem akar megállni.
jún. 18. 23:06
 5/41 anonim ***** válasza:
82%
A mai napon csalódtál először az emberekben? Jó neked. Lassan kiölik az emberséget az emberből, mindenki feszült, eltávolodik egymástól, össze vagyunk ugrasztva. Egyre rosszabb lesz, szóval szokj hozzá. Ez kezdésnek nem is volt vészes szitu egyébként.
jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%
Ebben az országban meg vannak keseredve az emberek, úgyhogy nem is értem, hogy min vagy meglepődve. Én azon szoktam így meglepődni, ha egy értelmes, normális emberrel sodor össze az élet, na az az igazán nagy csoda.
jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
15%

50+ os nyanyákkal vigyázz, a fele zakkant.

Most azt élik meg ők, amit az átlag férfi.

Hehe.

Tegnap én a gyógyszertárban hittem azt, hogy kihúzom a lukon keresztül a spinét, és addig pofozom, amíg nem kezd el kék zöldben villogni 50hz-en.

jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, a nénike nem csinált mást, mint a saját benyomása alapján első ránézésre beskatulyázott téged.


És te mit csináltál?! Egy reakció alapján leírtad az "embereket" a csalódásoddal.


Magyarul ugyanazt tetted, mint a nénike.


Remélem, levontad a tanulságot.

jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%

Ebben az a vicc, hogy ha kaptál volna tőle zsepit, akkor 100% hogy nem jöttél volna ide hogy kiírd, hogy mennyire szereted az emberiséget.

Gondolom életed során rengetegen voltak már kedvesek veled - ismerősök és ismeretlenek egyaránt - de az alap; azon nem fogod órákig/napokig enni magad, és nem fogod miatta jobban szeretni az embereket. De uram bocsá' egy kreténnel találkozol, akkor írod a netre hogy csalódtál az "emberekben".


Egy emberben csalódtál csak, és ezt sajnálom is, tényleg, viszont neked is jobb lenne, ha nem akadnál fenn különösebben az ilyeneken. Ez van, kész, vannak szar emberek, sőt, nem is biztos hogy mindenki szar ember, aki egyszer bunkó valakivel.

jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
60%
Az idős asszonyok 80 százaléka egy meg keseredett, gonosz ember lett. Ne foglalkozz vele.Még a közösségi oldalakon is olyan csúnyán beszélnek, hogy még én szégyellem magam.. Én is adtam volna zsepit.
jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!