Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik elsején, mássodikán...

Akik elsején, mássodikán születtetek, nincs rossz érzésetek, hogy nektek nem volt olyan szülinapotok amire emlékeznétek amikor annyi évesek lettetek ahányadika volt?

Figyelt kérdés
Például aki március 31-én született az a 31. szülinapján tudja mondani hogy 31-én 31 éves leszek. Ugyanúgy aki április 17-én született az egy évben azt tudja mondani, hogy 17-én 17 éves lesz. De aki 1-én született anna nincs meg ez a jó érzés, hogy volt egy év amikor azt mondhatta hogy abban az évben a születési napjának a száma megegyezik a korával. Ez nektek nem elkeserítő?
jún. 11. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben hol a jó érzés? Soha életemben nem gondoltam még erre, pedig a hónap második felében születtem, és mégsem...
jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva ilyen hülyeség még soha nem jutott eszembe.
jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Február 1-én születtem. Miért lett volna bennem olyan érzés? Amúgy nem is gondoltam olyanra, hogy ez valakinek jó érzést okoz, hogy mondjuk június 20-án lett épp 20 éves. Köszönöm szépen, számomra nem volt elkeserítő. Az első születésnapomat alaposan megünnepeltük mert február 1. volt.
jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Elsejei vagyok, meg sem.fordult sosem a fejemben.
jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 5-én a legjobb születni, mert 5 éves kor felett ezt már senki le se szarja.
jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Én 27-én születtem, tehát megvolt az, hogy 27-én voltam 27 éves. De igazából nemérdekelt a dolog. Nem adott semmilyen plusz boldogságot nekem.
jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én 09.09.-én születtem, szóval nálam ez 9 évesen dupla lett volna. :) De nekem se jutott ez így eszembe soha.
jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez nekem is új. Sajnos vannak komolyabb dolgok is az életemben amik lekötnek. De lehet hogy ezen kéne inkább stresszelnem :D
jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Basszus, én 26-án voltam 26 éves és elfelejtettem ennek örülni 10 évvel ezelőtt. Nem lehet valahogy visszacsinálni, hogy örülhessek neki??? A fffffenébe is! Erről lecsúsztam! 😖😤😡
jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget... 🤦
jún. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!