Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik elsején, mássodikán...

Akik elsején, mássodikán születtetek, nincs rossz érzésetek, hogy nektek nem volt olyan szülinapotok amire emlékeznétek amikor annyi évesek lettetek ahányadika volt?

Figyelt kérdés
Például aki március 31-én született az a 31. szülinapján tudja mondani hogy 31-én 31 éves leszek. Ugyanúgy aki április 17-én született az egy évben azt tudja mondani, hogy 17-én 17 éves lesz. De aki 1-én született anna nincs meg ez a jó érzés, hogy volt egy év amikor azt mondhatta hogy abban az évben a születési napjának a száma megegyezik a korával. Ez nektek nem elkeserítő?
jún. 11. 21:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3án születtem, nem éreztem át hogy milyen jó hogy akkor töltöm a 3at
jún. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ekkora felelőtlenséget. Mostmár cseszheted. Nem tudod visszacsinálni. Esetleg ha ezentúl minden évben minden óra 26 perckor a szülinapodon odafigyelsz van esélyed. 😁
jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

És 31 felett nem érzik magukat szarul az emberek, hogy nem lesz több ilyen lehetőség? Én öngyi leszek szerintem, ha ennyire megvénülök…

Üdv,

Krizosztom 7/Férfi

jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Tegnap óta átgondoltam és nem gondoltam a február 29-én született emberekre. Ők sajnos egész életük során ezt sosem tapasztalják meg, mert amikor 29 évesek lesznek, abban a hónapban nincs 29-e. :(
jún. 12. 11:11
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az is elég gáz, hogy az ember jó esetben leél 70-80 évet, és egész életében egyetlen egy nap adódik csak, amikor örülni lehet annak, hogy annyi idős vagy, ahányadikán születtél. Ráadásul ez sem adatik meg mindenkinek. Annak sem, aki a hónap első napjaiban született (illetve neki igen, de nem emlékszik rá kisgyerekként), annak sem, aki véletlenül hamarabb meghal fiatalon, mielőtt eljönne ez a nap, meg annak sem, aki február 29-én született, meg annak sem, aki lecsúszik róla, véletlenül elfelejti pont aznap. Kicsit olyan feelingje van ennek az egésznek, mint amikor 80 évet várunk valami csodálatos, de nagyon ritka égi jelenségre, majd mire végre eljön a nagy nap, befelhősödik az egész égbolt és nem látunk az egészből semmit. Na, oké, akkor ennyi volt, kössz hogy erre vártunk 80 évig... "nagyon megérte"... :)
jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyik születésnapom sem igazán volt örömteli, szóval miről beszélünk? :D
jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14-es, aki február 29-ei annak hivatalosan csak négy évente van születésnapja. PErsze, általában 28-án ünneplik :D
jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Erre én csak azért figyeltem fel 11 évesen, mert 11/11. :D Egyébként hülyeségnek érzem.
jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18, emlékszem amikor 2011.11.11 volt és 11:10-kor ott ültem a mobillal a kezemben és vártam hogy 11:11 legyen. Még a neten is volt előzetes emlékeztető róla.
jún. 13. 05:03
 20/20 anonim ***** válasza:

A "2011" egy kicsit zavaró. Nem? Sokkal izgalmasabb lett volna 1111-ben, 900 évvel korábban. :) És ha 1111. 11. hó 11-én 11:11-kor megkérdezték volna tőled, hogy "Elnézést kérek, uram/hölgyem! Meg tudja mondani mennyi a pontos idő?" Elég lett volna csak annyit mondani, hogy: "MINDEGY!". :) (Mind 1)

Ráadásul többet már ilyen se lesz, mert 2222-ben már nincs 22. hónap, hiába van 22. nap 22 óra 22 perc. A hónap nem stimmel. Na, erről is lecsúsztunk egy örök életre... Nem mintha élnénk még 198 évig, mire elérjük a 2222-t. :)

jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!