Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz a gondolkodásom?

Nagyon gáz a gondolkodásom?

Figyelt kérdés

A buszon sosem adom át a helyem gyerekes embernek. Mielőtt köpködnétek,hogy alja vagyok stb,az öregeknek,sérült embernek stb,mindig átadom,sajnálom őket. De egyszerűen a gyerekesek irritálnak. Leginkább azért,mert a 80%uk képtelen nevelni a kölyküket,azt hiszik nekik minden alanyi jogon jár, előttük kb már meg kell hajolni, a gyerek 7 év alatt ráadásul ingyen is utazhat a buszon,sorolhatnám,hogy ők az életben mennyire sok mindenben előnyt élveznek,mìg az átlag ,gyerektelen ember semmiben kb. Ezzel sem lenne még akkora hatalmas baj,de az hogy ők már elvárják,hogy az ember egy csettintésre már azt csinálja,amit ők elvárnak,na az röhej kategória.

Egyik példa a sokból,hogy vártam a buszt ,a legelső megállóban szálltam fel,tehát senki nem volt még a buszon. Mögöttem a nő az 1 év körüli gyerekkel. Én szálltam fel elsőnek,és a nő a hátam mögött elkezdett ugatni,hogy: "Micsoda bunkó,én meg itt vagyok a gyerekkel!!!"

Szívem szerint olyat kiabáltam volna(ez már a sokadik eset,amúgy nem veszekszek senkivel) ,de inkább csak annyit mondtam az arcába vigyorogva,hogy pont lesz*rom! Utána a sofőr is mondta,hogy: Meglehet nyugodni hölgyem,mint látja csont üres a busz! És pont az ilyenek miatt,én tuti fix,hogy ezeknek nem fogom kinyalni a seggét. Állati nagy bunkónak számítok,mert így gondolkodok?

U.i: Nekem sose lesz gyerekem.

27N


jún. 7. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon.


Az egy dolog, hogy vannak bunkók, de amit idehánytál, általánosítva minden szülőt, az nehezen vállalható.

jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó hogy odaírtam,hogy nem mindenkire vonatkozik🤣🤣 20%
jún. 7. 21:33
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgyse fog változni a véleményem soha az életben,de érdekel mennyire vagyok alja. Ha nagyon,hát ez van.
jún. 7. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

#2: a 80%-os becslésed is egy baromság.


De mindegy, nem akarom szertefoszlatni a neked sokat jelentő áldozattudatodat.

jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 nem fog menni,lehet kicsit túlzás,de rengeteg az igazság benne :))
jún. 7. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon egyetértek a gonodolataiddal. E mellett általában mindig az van, hogy a gyerekes szülők "sosem, semmiben sem hibásak", a gyerekeik sem; mindig a másik a rossz-gonosz. Az, hogy magába nézne a szülő, hogy a kölyke miért kezelhetetlen, miért rombol-verekszik, azt mégsem teszi.

Ez nekem sem tetszik, holott a gyerekét lehetne kezelni a különböző ma divatos problémáival.

Kevesen vagyunk, akik így gondolkodnak.


Az viszont haladás, hogy végre már van gyerekmentes szállók is:).

jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6 Nyilván vannak szülők ,akik szerencsére képesek nevelni is a kölyköt,de nagyon ritka. . A többség hihetetlen amit leművel,és még ők voltak anno a tökéletes generáció. Hagyjuk ezt. Frusztrált,szeretethiányos emberek,akik igy kompelzálják a gyerekkori sérelmeiket,hogy mindent IS megengednek a gyerekeknek. Nekem ilyenek ne tartsanak kiselőadást.


Igen egyetértek,én is örülök a gyerekmentes helyeknek. Több kellene.

jún. 7. 23:12
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
hát az gáz,hogy kisgyerekesnek nem adod a helyed a buszon,ölében ülne az 1 éves,te mégis,hogy cipelnéd a buszon? ha orvoshoz kell vele menni stb. pl. én is most viszem szemęszetre az 1 évesem. az más ha van még üres hely. bár nem is értem a szitut ,általában babakocsiban van a gyerek és a szülőnek ott kell állni úgyis mellette.
jún. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mondenkit rühellek már a buszon (én vagyok a sofőr)😅.

De amúgy akinek csak 1 gyereke van se mehet ingyen és a nyugdíjas is ingyen megy.

Amúgy meg amíg nem hallom elől a veszekedés, addig pont nem érdekel hogy nyitják egymást.

jún. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Nincs benned empátia és társadalmi szolidaritás, kérdező. Kissé butának és agresszívnek is tűnsz.
jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!