Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért nem toleráns...

Sok ember miért nem toleráns az idős emberekkel?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom hogy panaszkodnak rájuk, hogy mindig a problémákról, azt mondják hogy nem is betegek stb.

Úgy tapasztalom hogy rengeteg normális idős ember van, persze vannak kivételek, sőt szerintem sokkal több fiatal a nem "normális" rétegbe tartozik. Én se vagyok öreg, 20 éves vagyok



jún. 1. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Van ám probléma az időseknél is, mondjuk ők nevelték a mai középkorú korosztályt, akik szüleménye meg a mai degeneráció.
jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Oh igen, mai fiatalok vinnyogás 3...2...1...
jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#10

Miért fikáznám az időseket?😀

Nem ez volt a kérdésem célja

jún. 1. 22:14
 14/17 A kérdező kommentje:

Például múltkor egy néni is leszállt a buszról, mielőtt leszállt mondta hogy van egy üres hely, üljek le :)

Ugye álltam és pont egy megállóval azután szállt le mielőtt felszálltam

jún. 1. 22:16
 15/17 Katona Dius ***** válasza:
Én kb unyanolyan százalékban lelálkozok "problémás" idősekkel, mint fiatalokkal. Talán azért érzed ezt a fiataloknál, mert ők többen vannak, az idősebb korosztály ugye sajnos fogyatkozik. De ha százalékosan nézed, kb ugyanaz a helyzet.
jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a generációs szakadék is okolható valamennyire, türelem, empátia hiánya feléjük, meg valamelyest a frusztráció is, mert az emberekben sokszor pontosan ilyenkor fogalmazódik meg, hogy egyszer ők is lesznek idősek, és lehetnek hasonló, fiatal szemmel fura dolgaik.

De az is tény, hogy minden korosztályban vannak problémás egyének, legyen szó fiatalról, vagy már idősről. Nekem eddig olyan tapasztalataim vannak, hogy a fiatalok közül sokan a buszra felszállva lökdösnek, vágnak mindenki elé (bár már lassan szinte mindenki ezt csinálja felénk..), az idősek java meg a boltokban.


Szerintem már szinte elértük azt a pontot, hogy lassan mindenki bunkó mindenkivel, tisztelet meg empátia sehol..

jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Senior Séf ***** válasza:
Mert egy élete teljében levő fiatal qurva nehezen engedi magát közös nevezőre az élet alkonyán csoszogó öreggel. Mintha az megfertőzné, ha túl közel kerül...
aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!