Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember akinek nem...

Van olyan ember akinek nem változna meg gyökeresen az élete, ha megnyerné az ötöslottón a több milliárdos főnyeremény?

Figyelt kérdés
Én ugyanúgy bejárnék a munkahelyemre, csak nyugodtabban lennék életem végéig, vagy addig amíg a pénzügyi rendszer össze nem omlik. Kifizetném a nem túl nagy hitelemet, a kis házamon csak az épület időtartamát szolgáló újításokat végezném, semmi esztétikázás. Meg elkezdenék kísérletezni a kerttel. Vennék egy új jófajta bringát is, felújítanám a ruhatáram. Kb. ennyi. Maximum azt gyaníthatnák, hogy 13+1 - esem volt amikor éppen jól fizet.

jún. 1. 07:15
1 2 3 4 5
 41/48 Duke81 ***** válasza:
100%
Ok csak egy példa volt. Van több féle alacsony kockázatú befektetési lrhetőség is.
jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nálam annyi változna, hogy az életben nem dolgoznék többé. Beosztanám a pénzt míg élek oszt jónapot.
jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
51%
A multkor nyertem 3200 forintot, de a személyiségem annyira stabil kiforott, hogy semmít sem változtatott rajtam.
jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:

Szia

Élvezném az életet.

Megalapoznám a gyerekeim jövőjét. Persze nem adnám a kezükbe pénzt. Ne szálljanak el. Egyébként józan gondolkodásúak (de azért tudják honnan jöttek).

Mivel állami cégnél dolgozom, és ott a kizsákmányolás nagyon megy (beosztott vagyok), ott nem dolgoznék tovább.

Viszont elfoglaltságot találnék magamnak. Valamit csinálni kell.

A luxust nem szeretem. Viszont ésszerű kereteken belül nem sajnálnék magamtól semmit.

jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
De hát nem éppen azzal van a probléma amit ésszerűnek gondolunk?
jún. 2. 10:32
 46/48 Duke81 ***** válasza:
45 Az a baj, hogy nem tudsz csak kis jövedelmi helyzetben levőként gondolkozni. Ha milliárdjaid vannak az anny pénz amiért annyi évet dolgoznál egy átlag magyar fizetés mellett mintha visszamennél az időben a fáraók koráig! Nem vicc, 5000x400.000 az pont két milliárdra jön ki! Ráadasul nagyon sokan nem keresnek 400-at sem! Csak ennek a pénznek az átlag hozama éves szinten kb 50 évnyi munkádnak felel meg? Szerinted komolyan nem fer bele, hogy megteremts magadnak egy kényelmes életet életed hatralévő részében? :D Nyilvan nem azokra az idiótákra gondolok akik első körben vesznek egy jachtot, gyémantgyűrűt meg nyaralot a francia riviérán, mert akkor tényleg el lehet szórni pár év alatt. De egy luxus ház mindennel felszerelve, egy jo kocsi és az örök nyugdijazás nevetve kitelik belőle!
jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

#46

Ezek lehetnének külön témák. Példál Egyiptom, vagy amikor (nagyon leegyszerűsítve) Cortez lengeti a keresztet az indiánoknak. Nem az alapvető hibát elkövető és egymás szívével focizó urbanizálódott indiánt értem ezalatt.

jún. 2. 11:55
 48/48 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy mióta tkp bevezették az egyéni teljesítmény pótlék elszámolást, csak a gyártási folyamtban előttem lévőkre figyelek. Kell a ge*inek a teljesítménybónuszuk.
jún. 2. 12:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!