Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért utálják a cigányokat?

Sokan miért utálják a cigányokat?

Figyelt kérdés
Interneten sokszor láttam már hogy elítélik a cigányokat, főleg itt gyakorin olyan duma hogy "jajj cigányok lopnak csalnak ölnek stb" és akkor magyarok közt nincs ilyen vagy mi? Sokszor a cigányok rendesebbek mint a magyarok (legalábbis nekem jó tapasztalataim vannak velük) de itt is úgy van mint a magyaroknál hogy van köztük jó és rossz ember is aztán megha valamelyik rasszista ember meghallja a cigány szót már egyből megy az ítélkezés nem értem mire jó ez én félig magyar vagyok és félig cigány és ez tökre elszomorító és dühítő hogy az emberek ennyire ítélkeznek mások felett csak nem értem hogy miért.

máj. 31. 01:31
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
92%

Van magyar közt is ilyen, de a cigány 100/99 ilyen.

Alkalmazkodni nem tudnak. Lerontják az ingatlan árakat a puszta jelenlétükkel.

máj. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
88%
Sokat bünöznek.
máj. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
62%
Történelmi okai vannak. Nem voltak röghöz kötve, nehezebben viselték a civilizációs változásokat. A tömegtermelés megjelenésével a hagyományos foglalkozásaikat kiszorították a "piacról" Működésképtelen felületi kezelés, ha úgymond integrálni akarod őket. Egyébként ez mindenre igaz, hogy a rosszat akarjuk jobban csinálni.
máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legjobb baratom roma. De rajta kivul en akarhannyal talalkoztam, akar osztalytarsak vagy ennek a baratomnak konkretan az egesz csaladja, mind nagyon balhes volt.

Neki sikerult kitorni, na o a ritka kivetel. Sajnos az atlag nem ez.

máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
80%
Debil vagy...? Láttál már cigányt közelről?
máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
0%
Én ezért költöztem külföldre, mert itt nem ilyen elmaradottak az emberek és nem rasszisták, mint Magyarországon, pedig csak félig vagyok cigány, de a gyerekemet nem fogom felnevelni és iskolába küldeni egy olyan országba, ahol megy a bullying a bőrszíned miatt. Csak nézd meg a kommenteket, itt is mindenki rasszista.
máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Félre ne érts, vannak cigány haverjaim, de a legértelmesebb cigány ismerősöm is utálja a cigányokat a viselkedésük miatt.

Lehet, hogy te is a kevés kivétel közé tartozol, de amikor cigókkal dolgoztam, az volt az intellektualitás maximuma, hogy ki hogy b@szta szarosra a másik feleségét meg hasonló, szerinted ez kellene legyen az átlagos színvonal?

máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom őket, de megvannak a dolgok, amikért általánosítok.


Ami zavar az, hogy akkor is beléd kötnek, ha semmit sem csinálsz, csak csendben mész az utcán vagy csendben vagy egy helyen.


A lopást illetően én már láttam fehér szélhámosokat, ezért siman fehérek is lehetnek tolvajok, csalók.

máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
Az úgynevezett fejlett világbeli ember okozta magának ezt a problémát is. Az integrációs törekvés egy fas*ság. Azon vekengünk meg akarunk javítani ami alapvetően el van bas*va.
máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva ülsz a lovon - kérdező!

Amikor egy vásárláskor az utánad üzletbe betérő roma család családfője három perc alatt le akarja vezetni minden ott jelenlévő embernek, hogy rasszista vagyok, - miközben nem hogy nem szóltam az illetőhöz és holdudvarához, hanem még csak egyikükre sem néztem, - nem alaptalanul merül fel bennem, hogy elsősorban nem én gyűlölködöm a roma kisebbség irányába feleslegesen, sokkal inkább védekezni próbálok az indokolatlan agressziójuk ellen, akkor nincs miről beszélni.

Nem én vagyok az sem, aki hordákba verődve szeparáltan inzultál másokat a tömegközlekedési járműveken vagy a nyílt utcán és az az ember sem én vagyok, aki elvárja, hogy minden ember szemlesütve pusztuljon, takarodjon, amikor én megjelenek bárhol is a környezetet megbotránkoztató "társasági életet" színlelő szereplésemkor. Térj vissza a Földre, mielőtt nyilvánosan próbálsz meg valótlanságot rábizonyítani másokra!

máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!