Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinteted gáz, ha egy 35...

Szerinteted gáz, ha egy 35 éves nőnek nincs gyereke?

Figyelt kérdés

máj. 28. 20:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
84%
nem gáz a te eléted .Valaki a megfelelő partnerel akar gyereket nem azért csak mert már itt van az ideje es akárkitől jó less az .Még nem mindenkinek ez az életcélja ugye nekem az öreganyám az mondja de nekem már a te korodba volt 2 gyerekem de ő csak azért szült hogy legyen aki gondoskodjon róla idős korába🤣nemhiszem hogy ilyen emberektol kellene peldát venni.Az egyik család fél azt hiszi hogy fura vagyok még lezbi mert nincs gyerek még se pasi🤣szerintem ne akarja már valaki másra ráerőltetni a véleményeit
máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem az. Mindenki maga dönti el hogy szeretné èlni az èletèt. Lehet másnak az. De nem kell foglalkozni ki mit mond. Mindenki úgy alakítja az èletèt ahogy szeretnè. Meg ebbe a világba úgy gondolom fölösleges. Persze jó ha van mivel tudja a gyermek örökölni pl pènzt hogy ne az államnak menjen. De ha úgy èrzi a nő meg a fèrfi hogy szeretnènek gyermeket de úgy vannak vele hogy örülnek hogy lèteznek ès meg tudnak èlni hogy lètezni tudnak. Akkor inkább azt mondom ne vállaljanak mert akkor csak èhezne szegèny gyermek.
máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
77%
42 hát akinek van esze az ír végrendeletet hogy ne mehessen az államnak…
máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
70%
43 igaz
jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
55%

Kétgyerekes anyuka vagyok, szerintem az a gáz, amikor valaki azért vállal, mert a környezete ebbe hajszolja, majd mártírkodik, hisztizik, le se tojja a gyerekeit.

Anyám négyet szült, egyet se kellett volna..

Nem kell gyereket vállalnod, ha nem akarsz. Mondjuk olyan proli paraszt dolgokat se kell mondanod “indok” gyanánt, mint amiket 22 felsorolt, bár gondolom az ő anyja vele fizetett, amikor kiszarta magából, azért ilyen kedves.

Sokan nekem is beszólogatnak, mert megmondom, hogy nem csak anyuka, hanem nő és feleség is vagyok. Tehát nem, nem abból áll az életem, hogy gügyögök a gyerekeknek, nem érdekel más anyukák szarospelussztorija, nem izgat a legújabb valóságshow. Ellenben imádom a munkámat, ami egyben a hobbim is, nagyon jól el lehet velem dumálni filmekről, könyvekről, gazdaságról, bármiről. Ja és azért is eretnek vagyok a kedves környezetem szerint a férjemmel együtt, mert rendszeresen eljárunk kettesben is, mint férj és feleség. Anyósom imád unokázni, emellett fontosnak tartja a mentális egészségünket is, így minden hónapban konkrétan ő küld minket randizni egy estére.

Úgyhogy szard le kérdező mindenkinek a véleményét, mert egyikük se éli a te életed meg te sem az övéket.

jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!