Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinteted gáz, ha egy 35...

Szerinteted gáz, ha egy 35 éves nőnek nincs gyereke?

Figyelt kérdés

máj. 28. 20:19
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen vannak akik képtelenek megérteni, hogy manapság nem minden nőnek azaz életcélja, hogy szüljön. Inkább az idősebb korosztály tolja ezt, de sokszor már a gyerekes családok is. Nem szégyen, nem gáz. Nem való mindenkinek és ez így van jól. Van aki nem szereti őket és nem is akar, van akinek biológiai okokból nem lehet, van akinek meg a karrier vagy egyéb életcél fontosabb, van akinek meg nem úgy sikerült az élete. Nincs kőbe vésve. Mindenkinek a saját életét kell boldoggá tenni, amennyire csak tudja.
máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nézd meg hàny gyerek kap ràkot (gyors google szerint 100.000-ből 18, ami sajnos magas), nézd meg a túlélési ràtàt (85%, ami sajnos alacsony), és vesd össze a te nem létező gyermeked esélyeivel hogy megéli az öregkort. Kerekítve 15/100.000 az esély arra amit említettél. Ezt àtültetve szàzalékba 99,985% az esélye annak hogy nem fog bekövetkezni amit példànak hoztàl. Míg arra, hogy a meg nem született gyereked megéli a felnőtt kort 0% esély van.

Javíts ki ha tévedek, de kicsit jobban az esélyeim


Amúgy jöhetsz kisiskolàs inzultusokkal "apàd ide verte, oda verte". Kicsit nosztalgikus, negyedikben hallottam ilyeneket. Akkor még kreatívnak szàmított. Viszont mindegy milyen kreatív lennél a sajàt szinteden az alsósok között. Az még nem vàltoztat azon hogy veled együtt hal el a csalàdfàd. Nem akarlak inzultàlni. anyàd lehet hogy szeretettel megszült téged, és abban is biztos vagyok hogy seretettel nevelt, nem csak eltartott. Viszont az is biztos hogy csalódàst okoztàl neki, és a felmenőidnek azzal hogy te itt ezt befejezed. Az ő munkàjukat dobod el, és meg merem kockàztatni hogy a nagy "önmegvalósítàsod" és "karriered" valami olyasmi amivel most àmítgatod magad, de amire halàlod utàn nem fognak emlékezni, max a kollegàid pàr évig. Legtöbbünknek nem lesz karrierje, mindegy hogy férfi vagy nő vagy. Az hogy van egy diplomàd, kicsit HR-ezel egy multinàl vagy megírsz pàr hatàrozatot jogàszként,vagy tervezel valami tömegterméket CAD-ban, az nem nagy karrier. Gondold àt megéri-e arról lemondani ami eddig évmilliàrdokig adta az élet értelmét, nem csak az embereknek, de az élőlények összességének.

Sértegethetsz, de én nem àrtok neked. Csak egy olyan oldalàt vàzolom a kérdésnek amit fàj felvetni. Az hogy ezzel amit mondok mit kezdesz màr a te dolgod. Nekem ugyan olyan életem lesz ha megfontolod és úgy döntöd el egyetértesz-e, és akkor is ha visszafröcsögsz valami előzőhöz hasonló szellemes megnyilvànulàst. Az meg, hogy eldobod-e a meg nem született gyermeked az a te dolgod, te döntésed.

Az indulatból azt vettem le, hogy azért csak érdekel valamennyire.

máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
Bocsànat rossz volt a matekom. A helyes szàm a túlélési esélyre kb 99,997%. Ami sajnos még mindig alacsony. De a 0%nàl tovàbbra is jó.
máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
77%
34 35 ilyenkor mindig az jön le hogy biztos van a személyes életedben egy olyan ismerősöd vagy rokonod aki megsértett (akinek épp nincsen gyereke) és mivel eszeveszetten sértett vagy belül ezért minden embert ekézel akinek nincs, mivel neki nem mered megmondani a sérelmedet, vagy nem hatásos. Vagy pedig benned van a szadizmus és itt reménykedsz hogy majd mennyi emberbe beleállhatsz, hogy a saját nyomorodon enyhíts. Olyan szánalmasak tudnak lenni egyes emberek. Ja és sajnálom a gyerekeidet ha vannak, kivéve ha olanok mint te, de ez ritkán szokott bekövetkezni. Néha teljesen mások lelkileg mint az állat szüleik.
máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%

Na megint nem arra vàlaszolsz amit írtam, hanem vetítesz. Kerestél gyorsan valami egyszerű, szàmodra könnyen emészthető magyaràzatot hogy a màsik miért írja ezeket a szavakat amiket olvasni kellemetlen. Elő is kaptad a sablon megoldàsokat. Akivel nem értek egyet az biztos haragszik valakire! Biztos sérült és rossz ember! Gyorsan kell valami magyaràzat miért a màsik a rossz, gonosz mert olyan véleményt ír ami nekem nem tetszik! Csak sérült emberek nem értenek egyet velem!

Ne pànikolj. Nyugodj le. Nem kel 5 percen belül vàlaszolni. Akkor is elolvasom ha holnap írsz àtgondolva hogy miért tévedek.


Ne vonj le ràm következtetéseket. Egyfelől mert egyik sem igaz. Màsfelől felesleges. Ha akarod persze megàllapíthatod, hogy milyen rossz és gonosz ember vagyok, ha ettől nyugodtabban alszol. Anoním fórumon vagyunk. Nem tudod ki vagyok, én se tudom ki vagy. Randomok véleményétől egészséges elme nem alszik rosszabban. Remélem te se fogsz, csak mert eltér a véleményünk. A célom nem az volt hogy beléd rúgjak. Reméltem hogy lenyugszol és àtgondolod a dolgot.

Ha arra jutsz hogy neked butasàg amit írtam, rendben van. De annak legyen alapja, és ne csak valami belemagyaràzós, léleknyugtatós fotelpszihológus maszlag.

máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
65%
37 Értem, szóval igaz. Legbelül te is pontosan tudod, a személyes életedben kikre és miért vagy kiakadva emiatt. Ugyanis érződik a sértettség a szövegedből, vagy a torz személyiséged. De írjál még hogy még jobban ki lehessen venni az okokat. Most éppen itt vagyok, engedelmeddel írok hozzászólást még, aztán egy darabig nem fogok csak miattad itt lenni ugyanis mostantól kb dolgaim vannak. Bocsi ha nem vagy olyan fontos hogy mindenki neked reagáljon.
máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%

Làtom nem engeded el a vàdaskodàst és a fotelpszihológiàt, szóval hagyjuk. Eleve sértegetéssel indítasz és utàna vàjkàlsz. Lehet mégis neked van igazad, jobb ha nem örökíted tovàbb magad. Sok sikert az életben, és legyen szép napod.

A pszihológusi képzést meg végezd el ha màr magabisztosan praktizàlsz kommentek alapjàn, hàtha akkor tudàs is lenne mögötte, nem csak pàr megkeseredett tipp.

máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
84%
Nem, én pl nem is akarok. Nekem az lenne a gáz, ha lenne.
máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 Metionin ***** válasza:
87%
Dehogy gáz. Az már inkább, ha valaki azon rugózik, hogy egy random embernek miért nincs gyereke. Én 34 vagyok, nem akarok gyereket. Van 1-2 embertípus, aki osztaná az észt de már rutinosan állítom le őket az első nagy levegővételnél, mielőtt belekezdenének.
máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
30%

A 12-es vagyok.

Szerintem ("Szerinteted") nem gáz.

A jelenlegi Magyarországon gáznak számít. Ez nem az az ország, ahol van tolerancia.

Ha lesz gyermeked, az lesz a baj, hogy miért csak most, aztán miért csak egy van, miért csak kettő... Ez egy olyan ország, ahol ha kutyád van, beléd kötnek, hogy miért nem macskád van, és fordítva.

Szamármese.

máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!