Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinteted gáz, ha egy 35...

Szerinteted gáz, ha egy 35 éves nőnek nincs gyereke?

Figyelt kérdés

máj. 28. 20:19
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
67%
Lemaradt, 16, 21-es voltam.
máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Ha zavar a kötözködés akkor valami bunkóságot válaszolj, ami megsérti őket. Én pl azt szoktam mondani, hogy azért nincs mert nem kellett 3 gyereket kiszarnom hogy legyen házam. / Inkább pénzzel fizetek, nem gyerekkel. / Én inkább állatot tartok. A mai "gyerekek" is a szüleiken élősködnek még 30 évesen is. Egymás hegyén hátán vannak a kis házban. Anyuci nyakába vállalják az unokát. Milyen lesz az új generáció? Még életképtelenebb

Stb

Na ezek teli találatok 👌🏻👌🏻👌🏻

Többet nem firtatják a gyerek témát, annyira magukra veszik

máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
28%
Nem gáz. Csak az az elgondolkodtató, aki 35 evesen MEG nem akar gyereket és fennen hangoztatja, hogy még ráér. Pedig azt a gyereket fel is kell nevelni...
máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk, azt nem írtad, hogy nem is akartál, vagy csak nem jött össze, azt se, hogy te annak érzed-e, de alapból szerintem se “gáz”.
máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Illetve hogy ő róla van-e szó, vagy másról? Lehet, az anyukája írt.
máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
79%

maximum a fideszes nagymagyaroknál.

Amúgy egy gyereket nem csak megszülni kell, de fel is kell nevelni. Az meg az orbán-rezsim idején nem kis kihívás egy tisztességes (értsd: nem fideszközeli arc) embernek.

máj. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Annak 'gáz' akinek nincs saját élete és ezért szereti mások dolgába ütni az orrát. Nekem sincs gyerekem 38 évesen és nem is lesz, mert nem akarok. Se terhesnek lenni, se szülni, se a neveléssel nyűglődni.

Nem mindenki vágyik gyerekre, és nem is kötelező vállalni. Mindenki éljen úgy ahogy akar.

máj. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon GÁZ úgyhogy szüljél gyorsan vagy 20-at!
máj. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem gáz ha valaki nem akar kölyköt. Fogjuk már fel
máj. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
86%
35 éves nő vagyok és nincs gyerekem. Nem tartom gáznak, a környezetem is elfogadja. Jó gyerekmentesnek lenni.
máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!