Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme tovább pszichológu...

Van értelme tovább pszichológushoz járnom?

Figyelt kérdés

1 év és 2 hónapja járok a mostanu pszichológusomhoz, családterápiáról küldtek át függőségre specializálódott klinikai szakpszichológushoz. Előtte nagyon sok pszichológusnál és családterapeutánál megfordultam az elmúlt 10 évben, senki nem tudott rajtam segíteni, elengedték kvázi a kezem.

Szuverén jogon vagyok idióta, nem vagyok hajlandó megfogadni a segítségadást, lényegében csak nyávogni járok a pszichológusokhoz hogy sz*r az élet de tenni érte a-a, ahhoz lusta szobanövény vagyok... Tavaly március óta ott tartok ahol a part szakad, egyszerűen nem érdekel ha belehalok, nem akarok dolgozni. December óta van 2 év kihagyás után megint munkám, de rühellem és a nap minden másodpercében meg akarok halni. Rühellek mindent az életben, nem találok szépséget, semmi értelmét nem látom a szenvedésnek. Próbáltam már öngyilkos lenni, de mindig az utolsó pillanatban fostam be és nem vittem végig. Többször próbált beutalni a mostani pszichológusom pszichiátriára, többször tagadtam meg, az egy alkalomkor amikor eljutottam, akkor kiváltottam az antidepresszánsokat, majd 1 nap szedés után ki is dobtam a frászba őket. Nem nagyon akarok magamon segíteni, nem tudok alkalmazkodni az élethez. Járjak szerintetek tovább, vagy ennek így se füle, se farka?



máj. 6. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%
Pedig ez akár el akarod fogadni, akár nem, menekülés. Senki nem spórolhatja meg a sírást és a taknyában-nyálában fetrengést, ha olyanokat tesznek vele, amit így lehet kisírni. A fájdalom miatti szenvedést nem lehet kibekkelni, szenvedhetsz úgy is, hogy a videojátékok miatt jársz függőségi kezelésre, meg úgy is, hogy üvöltve-hányva kibőgöd magad heti 6x, míg ki nem ürül. Szó szerint nincs más út, csak a fájdalmon át.
máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
26%
Szedd a gyógyszereket, amiket felírtak. Ha nem szeded, ne csodálkozz, hogy nem használnak.
máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!