Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a gyakorin kérsz tanácso...

Miért a gyakorin kérsz tanácsokat idegen emberektől?

Figyelt kérdés

jan. 1. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha meg bántani akartlak volna az más stílusú lett volna. Engem is szóltak már le kérdésben és válaszban is ennél durvább stílusban. Attól, hogy anonim a dolog, még eshet rosszul az embernek más emberek véleménye stb., viszont mikor hozzászólsz, kérdést írsz ki ezt a kockázatot vállalod. És nálam sokkal bunkóbb emberek vannak. Ezt nem is beszólásnak szántam.
jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Több okból is:

-mert itt senki sem ismer, vagy csak nem tudja rólam, hogy én vagyok az, így pedig idegenek írnak, akik nem fognak elfogult választ írni/tanácsot adni.

-mert nem igazán maradtak emberek az életemben, kikoptak az évek alatt. Így van az a véglet, akivel évente pár alkalommal beszélünk, akkor meg nem ilyenekkel traktálnám, valamint a másik oldal, a szüleim, akiktől meg nem igazán lehet olyanokat kérdezni, mint amilyeneket néha szeretnék. (nem kell rosszra gondolni, hanem ilyen kapunyitási pánik, szorongás féleségekre)

-mert sokféle ember van itt, sokféle tapasztalattal, gondolkodásmóddal, akik már nem egyszer rávilágítottak olyan dolgokra, amiket először nem láttam (át).


Régebben, amikor ide regisztráltam, mindig én voltam az, akihez mindenki tanácsért fordult. Szüleim (!), osztálytársak, barátok, de közben mindenki úgy elvolt a saját dolgával, bajával, hogy az enyéimre már nem volt idejük, kapacitásuk. Vagy pedig csak akkor láttak meg, amikor nekik szükségük volt rám. Vagy pedig, ha végül mégis sikerült mástól segítséget/tanácsot kérni, konkrétan rám kezdtek licitálni, hogy nekik mennyivel rosszabb.

jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!