Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a gyakorin kérsz tanácso...

Miért a gyakorin kérsz tanácsokat idegen emberektől?

Figyelt kérdés

jan. 1. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert párom nincs, barátaim sincsenek, anyáméktól meg nem fogok olyan dolgokat megkérdezni...
jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Próbáltam már a hentesnél, a templomban és a gyógyszertárban is, de nem voltak túl jó tapasztalataim. Talán itt nagyobb szerencsém lesz.
jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert más csak örül annak ha bajom van es nem empátia alapu segitséget kapok soha. Max szánalmat. Vagy bizonyitják hogy neki bezzeg megy csak nekem nem.

Nincs senki.

jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkal könnyebb elmondani arctalanul, mint mondjuk annak, akit személyesen ismersz, ráadásul itt sokféle emberke van sokféle gondolkodásmóddal, így a vélemények is érdekesebbek, még új szemszögből láthatom a problémámat. Kaptam már itt olyan hasznos választ, ami igazán elgondolkodtató volt, és befolyásolt egy későbbi döntésemben, ezért hálás voltam érte, örültem, hogy ide írtam ki. Másrészt az introvertáltak, mint én, nehezen nyílnak meg ismerősök előtt sem megy a kitárulkozás.
jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert itt olyan tanácsokat írnak, amik őszinték. Itt nem bájolognak, nem kendőznek és nem simizik a lelkecskédet.
jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízok senkiben
jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
99% ban tudom a választ a kérdésemre, csak jól esik, hogy páran foglalkoznak velem 10 percig.
jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert közeli barátaim nincsenek, a férjem meg nem ért hozza. Mindenki más a környezetemben a saját bájával, életével van elfoglalva, gyakorlatilag engem észre sem vesz senki.
jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
És kérdező gondolom ez alól te sem vagy kivétel, mivel itt vagy közöttünk. Nem szégyen.
jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9: Mert ki mondta egy szóval is, hogy szégyen?

Az a szégyen, hogy itt mindenkibe belekötnek a semmiért.


Kíváncsiság miatt írtam ki a kérdést. Minden válaszra zöldet adtam. Már akkor is be kell szólni, ha az ember egy árva szót nem ír. Baromi hasznos volt a válaszod, köszönöm!

jan. 2. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!