Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberi tulajdonság a...

Milyen emberi tulajdonság a legirritálóbb számotokra?

Figyelt kérdés

Mi az, ami az agyatokra tud menni egy emberben, amitől a falnak mentek? Plusz nektek mi a legirritálóbb tulajdonságotok? Mármint szerintetek, mert ugye nem tudhatjuk mást mi irritál bennetek. Ez egyedi.

Nekem a legirritálóbb másban egyértelműen az ostobaság, na azt nem bírom. A butaság. Bennem szerintem egy csomó irritáló dolog van, pl kötözködő vagyok sajnos, mert nem bírom, ha az emberek nem képesek pontosan megmondani pl, hogy mit várnak tőlem, vagy kevés infót adnak és úgy várnak döntést. Pontatlanok. Ezt emelném ki jelenleg. Van még egy csomó, pl hogy sokat beszélek, de ez most nem rólam szól elvileg. Majd írok még többet, ha valakit érdekel, amit nem hinnék.



2023. okt. 4. 20:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%
Egoizmus, nagyképűség a leginkább, de persze az is nagyon fél tud cseszni ha valaki nagyon idióta.
2023. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, nem helyes ide az irritábilis szó. Ingerlékeny, izgékony, érzékeny a jelentése. Az irritáló a helyes itt. Vagy idegesítő.
2023. okt. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22: igen, tudom, hogy ezt jelenti, és ebben az értelemben akartam használni. Pl hogy én irritábilis vagyok, mert ennyi minden irritál mint amiket leírtam
2023. okt. 7. 11:14
 24/27 A kérdező kommentje:
20: 100% igazad van! Főleg a gyerek téma. Nekem sincs és nem is hinném, hogy valaha lesz. Semmi közük hozzá, és ne akarják megmagyarázni, hogy akkor szar az életem. Nekem nem kell ennyi elkötelezettség, mert ha vállaltad nincs visszaút. Csak sokan úgy vállalnak gyereket, hogy ezt nem fogják fel, aztán tragédia a vége. Szerencsétlen gyerek… arról nem is beszélve, hogy nem tudhatják egy párnak miért nincs gyereke
2023. okt. 7. 11:18
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Rosszindulat, bunkóság, kétszínűség, bosszúvágy.

Egyszerűen nem tudok/tudnék ezek közül csupán csak egyet választani. Ha nagyon kellene, akkor most, ebben a pillanatban, a kétszínűséget mondanám, mert a munkahelyen ez egy komoly és, sajnos, mindennapos gond már.

2023. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában egyre jobban idegesít a "jó magyar" indokolatlan nagyképűség, szájhősködés.

Munkahelyemen és máshol is azt tapasztalom, hogy a magyarok zöme borzasztóan túlbecsüli a képességeit, amikor viszont valami teljesítményt kéne mutatni a gyakorlatban, megáll a tudomány.

2023. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítő másokban:

-frusztrált rosszindulat

-ellenségesség

-oktondiság (pl.: idézetekkel meg nagy életigazságokkal szemeteli tele a social médiát, tipikusan az a naív, "másik orcát is odatartó" ájtatoskodó személyiség)

-fölényeskedés


Tudom, hogy bennem mások irritálónak látják, hogy imádom a nagyon abszurd szóvicceket, a hangos fingást, szarral és fingással kapcsolatos viccelődéseimet.

2023. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!