Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberi tulajdonság a...

Milyen emberi tulajdonság a legirritálóbb számotokra?

Figyelt kérdés

Mi az, ami az agyatokra tud menni egy emberben, amitől a falnak mentek? Plusz nektek mi a legirritálóbb tulajdonságotok? Mármint szerintetek, mert ugye nem tudhatjuk mást mi irritál bennetek. Ez egyedi.

Nekem a legirritálóbb másban egyértelműen az ostobaság, na azt nem bírom. A butaság. Bennem szerintem egy csomó irritáló dolog van, pl kötözködő vagyok sajnos, mert nem bírom, ha az emberek nem képesek pontosan megmondani pl, hogy mit várnak tőlem, vagy kevés infót adnak és úgy várnak döntést. Pontatlanok. Ezt emelném ki jelenleg. Van még egy csomó, pl hogy sokat beszélek, de ez most nem rólam szól elvileg. Majd írok még többet, ha valakit érdekel, amit nem hinnék.



2023. okt. 4. 20:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
A rosszindulat.
2023. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
A butaság; nem arra gondolok, amikor valaki nem tud mit kezdeni a matematikai egyenletekkel, vagy hogy nem ismeri a Tudor-ház történelmét. Nyilván minden témában illik legalább egy minimális tudásnak lennie, de itt arra gondolok, amikor valaki egyszerűen hülye. Amikor nem képes a logikus gondolkozásra, ezért átfordul gyűlölködőbe és agresszívba a viselkedése. Amikor nem képes az értelmes kommunikációra, ezért másokon vezeti le a dühét.
2023. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Szőrszálhasogató és kukacoskodó,az az öröme, ha lenyom másokat. Ellenőrizgetős, nagyképű.
2023. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Közhelyesség.Mármint másban. Én meg körülményes vagyok, mások hívták föl rá a figyelmem, korábban nem tudtam, de most már én is úgy látom.
2023. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező! Te kos ♈ vagy!
2023. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a butaság önelégültséggel és nagy pofával jár együtt.
2023. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Amikor valaki azt hiszi, hogy valamiféle morális fölényben van más emberekkel szemben, de közben egy külső szemlélőnek egyértelmű, hogy valójában erkölcsileg hulladék az illető és lényegében ő a 'gonosz' a történetben.
2023. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Az érzelmi intelligencia hiánya.
2023. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Alattomossag.
2023. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki csak a kölykeiről tud beszèlni
2023. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!