Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberi tulajdonság a...

Milyen emberi tulajdonság a legirritálóbb számotokra?

Figyelt kérdés

Mi az, ami az agyatokra tud menni egy emberben, amitől a falnak mentek? Plusz nektek mi a legirritálóbb tulajdonságotok? Mármint szerintetek, mert ugye nem tudhatjuk mást mi irritál bennetek. Ez egyedi.

Nekem a legirritálóbb másban egyértelműen az ostobaság, na azt nem bírom. A butaság. Bennem szerintem egy csomó irritáló dolog van, pl kötözködő vagyok sajnos, mert nem bírom, ha az emberek nem képesek pontosan megmondani pl, hogy mit várnak tőlem, vagy kevés infót adnak és úgy várnak döntést. Pontatlanok. Ezt emelném ki jelenleg. Van még egy csomó, pl hogy sokat beszélek, de ez most nem rólam szól elvileg. Majd írok még többet, ha valakit érdekel, amit nem hinnék.



2023. okt. 4. 20:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Mikor valaki össze vissza csűri csavarja a dolgokat, majd a végén már azt sem tudja kinek mit vetített, de ragaszkodik, hogy igaza van. Pedig nincs. Csak fantasztikusan adja magát elő és sokan még el hiszik neki.
2023. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Feljogosítottság érzet. Amikor valaki a legnagyobb kiforgatott és torz baromságra is azt hiszi hogy igaza van, és emellé még annyira egoista, hogy elhiszi hogy nyugodtan keresztül is verheti ezeket a dolgokat gyakorlatilag bárkin bármikor. És hogy válogatás nélkül a legaljasabb erőszakos és manipulatív eszközöket is bevetve, önmagát felmentve, de igazából fel sem fogja sokszor hogy ő a rossz a történetben, vagy hogy amit művel az legalább egy helyiértékkel súlyosabb, mint ami ellen úgymond fellép. Tehát a totális vakhit, a totális gátlástalansággal és egoizmussal kombinálva.
2023. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Kitana. ***** válasza:
88%
Másokban a panaszkodás, rosszindulat, irigység. Bennem talán, hogy komolytalan vagyok, mindent elviccelek, de nyilván olyan emberekkel leszek jóban, akiket ez nem zavar, de mondjuk kollégákat vagy bárkit akivel kötelező kapcsolatban vagyok, szerintem őket néha zavarja :D
2023. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Nárcizmus, egoizmus.
2023. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
A kettős mérce.
2023. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%
Az ostoba, gyűlölködő tahóság.(fidesz erre neveli a társadalmat)
2023. okt. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Amikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2023. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nahát, mennyi idegesítő tulajdonság, és irritábilis ember! Köszönöm a válaszokat. Szóval eddig úgy látom, a rosszindulat és a butaság vezet, meg az egoizmus. Írtatok olyanokat, amikkel tudok azonosulni. Bőven! Az a gyerekes pl nagyon irritáló valóban, végül is az egoizmus meg a beszűkültség egy formája, hogy csak a gyereke a téma. Az meg hol érdekli, hogy mást nem érdekel. Küldi át a 200 képet a gyerekről, meg a több perces videókat tömegével, hát kit érdekel? Nagymamát legfeljebb. Erről ennyit.

A butaság nekem is az, hogyha valakinek egyszerűen nem megy át, amit mondok, terjeszti a tévtanításait, és még te vagy a hülye, ha rávilágítasz, hogy tévedésben élt mindezidáig. A műveltség kicsit más, de abban is van azért, amitől hidegrázást kapok, pl mikor egy munkatársam esetében fény derült(!) arra, hogy nem tudja, hogy a Nap egy csillag. Padlót fogtam, de kiderült, hogy sokan nem tudják. Na az ilyenek nekem irritálóak, nem tudom többé komolyan venni azt az embert, akinek ennyire fogalma sincs a világról.


Érdekes, saját irritáló tulajdonságot szinte senki nem írt! Pedig biztos van számtalan. De hát nyilván nem mindenki olyan kitárulkozó, amivel nincs is gond természetesen. Nekem mondhatjuk akár irritáló jellegzetességemnek, hogy imádok magamról beszélni, meg túl sok mindent elmondok. Szélsőséges vagyok, vagy beszélek folyton, vagy bezárkózom. És agyament hülyeségekről is beszélek, pl játékok, amiket én találtam ki, meg ilyen hülye random elvont kérdésekben a véleményét kérdezem a népeknek. Ja! Ide tartozik még egy, ami nekem irritáló másban. Kérdezek valamit, hogy "szerinted" és erre a válasz: Nem tudom. És akkor el kell ismételnem, hogy nem tényre kérdeztem rá, hanem véleményre: azt kérdeztem, "szerinted". Idegesítő, hogy nem fogják fel amit mondok, és némelyek nem képesek értelmezni a hozzájuk intézett szavakat. Sokakat idegesít még bennem, hogy nem szeretem ha hozzámérnek, vagyis egy kezemen megszámolom, ki az, akitől jól esik (nem kell minden ujjam azon sem), másikon, hogy kitől tűröm el, az összes többi embertől kellemetlenbe hajló. És ezen pl fennakadnak, ha mondom nekik, hogy ne csinálják, megsértődnek meg minden. Mintha ez valami furaság lenne tőlem. Nyilván némelyeknek az is irritáló, hogy most ide irkálok, miközben dolgoznom kéne, de ezzel mondjuk pont okén elvagyok.


Ja! nem vagyok Kos. Most lesz a szülinapom hamarosan. Miért gondoltad?

2023. okt. 5. 13:03
 19/27 A kérdező kommentje:
Muszáj leírnom ezt még, nem is értem, hogy maradhatott ki a számomra legérthetetlenebb emberi tulajdonság: ez nem más, mint a bosszúálló természet. Felfoghatatlan. Mert oké, persze én is szoktam dühös lenni, ha valaki igazságtalan, de tevőlegesen ártani valakinek, hát nem is tudom, elég fura egy szokás! Nem bírom még a bigottságot. Valamint a tudományos tények tagadását. Uramisten, de irritábilis vagyok magam is! Nem gondoltam eddig bele, hogy mennyi minden irritáló nekem egy emberben. Lehet, hogy bogaras is vagyok a tetejébe
2023. okt. 5. 13:27
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaság,

ítélkezés, pl csak külsőségek alapján, vagy akár úgy, hogy soha nem járt a másik cipőjében, ha valakinek pl van egy problèmája de nem tudja azonnal megoldani mert nehézségekbe ütközik= bizonyos emberek letudják azzal, hogy csak kifogásokat keres és ( szerintük) egyszerű a megoldás ( miközben ők sosem küzdöttek az adott problémával, fingjuk sincs az egészről

- beképzelt, nagyképű emberek akik felsőbbrendűnek képzelik magukat másoknál

- érzelmi intelligencia hiánya

- akik feljogosítva érzik magukat arra, hogy mások érzelmeivel játsszanak

- akik lebecsülik az állatokat, és a velük kapcsolatos szeretetet, azt a fájdalmat is, mikor elveszíti őket egy olyan ember aki szívből szerette őket❤️🐶🐾😔 tizenéven keresztül, gondoskodott róluk, vigyázott rájuk, stb, mondván " az csak egy kutya/macska stb, és nem gyerek. Kérdem én , és akkor mi a franc van? Hol van az megírva, hogy csak gyerekeket lehet szeretni? Csak az ő betegségük/ haláluk miatt lehet fájdalmat érezni, sírni, szomorúnak lenni, hiànyt, ürességet érezni amikor már nincsenek? Baromsàg. Az ilyen ostobaságot, érzéketlenséget is nagyon utálom.

- olyan emberek akik csak a gyerekükről képesek beszélni, és állandóan azt kérdezik nekem miért nincs ( mert nem akarok soha, és a férjem sem), és ha ezt mondom egyből kígyót békát köpködnek.

Olyanok akik lenézik, lebecsülik, értéktelennek, feleslegesnek, elköteleződésmentesnek állítanak be olyan házasságokat ahol nincs, nem akarnak a párok gyereket.

Olyanok akik csak a gyerek meglêtében látják az élet értelmét és ezt a nézetüket igyekeznek másokra ráerőszakolni, tukmálni hogy gyerek az kell, anélkül minek élünk, minek vagyunk együtt stb. Ez nem csak az agyamra megy, de betegesnek is tartom. Hogy ennyire másokra is próbálják ezeket a nézeteket erőltetni.

2023. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!