Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy de...

Más is van úgy, hogy de szívesen élt volna akkoriban, amikor bármilyen valós vagy vélt sérelemért párbajra hívhatta a másikat?

Figyelt kérdés
Tudom jól, hogy akár én is kinyiffanhattam volna simán egy ilyen párbaj során. De akkor legalább vége lett volna. Ha meg nyerek, akkor elégtételt, revansot vettem!

2023. szept. 4. 10:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
Én egy olyan világban élnék szívesen, ahol meg lehet küzdeni egy nőért, mint a régi szép időkben. A mostani selejt világban 27 évesen sem volt még senkim, mert 100-ből 100 lány foglalt. Mennyivel jobb lenne ha ki lehetne hívni párbajra bárkit egy lány kegyeiért, és nem az lenne hogy csak mert ő mázlista volt és hamarabb ért oda, akkor már övé a csaj és "bocsi de van barátom".
2023. szept. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
11. én nem ugranék a nyakadba, miután meggyilkoltad a páromat - és szerintem nem vagyok egyedül ezen a véleményen...
2023. szept. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem is várnám, hogy a nyakamba ugorjon, már az is valami lenne, hogy nem lett senkié.
2023. szept. 6. 02:43
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

Ha tényleg így gondolod, akkor nagyon beteg vagy, kérdező. Jobb is, ha neked inkább nincsen párod.


12 voltam

2023. szept. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én csak kimondom (leírom), amit minden férfi gondol
2023. szept. 6. 15:20
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha szerinted minden férfi ilyeneket gondol, akkor nem találkozhattál túl sok férfivel az életben...



12 voltam

2023. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Inkább csak neked adták a szépet, szívi.
2023. szept. 7. 00:09
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!