Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Menstruáció...

Lányok, nők! Menstruáció esetén, ha idegen nő kér tőletek betétet, tampont, neki is adtok, vagy csak osztálytárs lánynak/kolléganőnek?

Figyelt kérdés
Előfordult már olyan veletek, hogy idegen hölgy kért tőletek? Vagy esetleg nektek kellett ismeretlen lánytól, vagy nőtől kérnetek? Hol vagy hogyan történt? Kaptatok tőle? Adtatok neki? Vagy csak olyantól illik/szabad kérni, akit ismerünk? Mennyire gáz vagy kínos ismeretlentől kérni, szerintetek?

2023. júl. 13. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kerültem olyan helyzetbe, hogy idegenektől kértem vagy nekik adtam volna.


Ha nem muszáj, nem kérek még egy zsebkendőt sem idegenektől, viszont ha szükségük van rá, és van nálam betét vagy tampon, szívesen adok nekik.

2023. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy kamaszlány jött oda hozzám, hogy tudok-e adni neki egy betétet? Adtam, nagyon zavarban volt, de nagyon szépen megköszönte.


Ha velem, vagy a lányommal történne ilyesmi, nagyon örülnék, ha lenne olyan nő a környezetünkben, aki segítene nekünk.

2023. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, hogy volt ilyen, de természetesen adnék idegen nőnek is.
2023. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom kínosnak vagy gáznak, természetes emberi folyamat.
2023. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán még az általánosban volt ilyen, hogy én kaptam valakitől. Bárkinek, minden további nélkül adnék, ha kérne.
2023. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Adnék ha kérne valaki.

Idegentől nem mernék kérni,csak akit ismerek.

2023. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Adnék, ha valaki kérne és épp lenne nálam.


Olyan még nem volt hogy nekem kellett kérni.

2023. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmit nem kértek még idegenek, ismerős igen, és ha van nálam mindenképp adok, mindegy kiről van szo


Ritka eset hogy nekem kérnem kellett, de idegentol még sosem kertem

2023. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem még nem kértek idegenk ilyesmit, és fordítva sem történ velem hasonló, de amúgy nem látok semmi cikit a helyzetben egyik fél oldaláról sem. Lehet, hogy ha nekem kellene kérnem valakitől, akkor próbálnék mondjuk hozzám hasonló korú nőt megszólítani, mert valahogy azokkal az idegenekkel, akik hasonló korúak, mint én, komfortosabb vagyok, de persze, ha nem lenne erre lehetőségem, azt hiszem, bárkitől kérnék.
2023. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tolem pont par honapja kert egy lany a fosulin. Sosem lattam azelott ezt a lanyt es azota sem. Csak odajott es kerdezte, hogy tudnek e adni neki betetet. Nyilvan adtam, nem is kerdes! Nem kene h cikinek szamítson.
2023. júl. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!