Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tesi órán való elesésért...

Tesi órán való elesésért jogos az 1es?

Figyelt kérdés

A tanár szekrényugrást osztályozott, és én elestem a tanár kiröhögött és a többi osztálytársam. Nagyon fájt a lábam, szinte sírtam a megaláztatástól.

Amikor hazaértem az elektronikus naplóban megláttam testnevelés 1es, szekrényugrás osztályozása.

Ez 17 éves koromban volt, csak eszembe jutott egy másik kérdéssel kapcsolatban, ez ,hogy mennyire volt korrekt a tanár.


2023. jún. 22. 17:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas,szerencsétlen tanár az ilyen,aki még a testnevelés tantárggyal is visszaél,mert csak ez van hatalmában a nyomorultnak.Nyilván nem direkt estél el.Az,hogy egyest adott,az egy dolog,elvégre osztályozni kell valahogy.Aztán külön megcsináltatja veled még egyszer,és kész.Az elesés valóban röhejes tud lenni,de egy tanárnak azért ezt tudnia kellene helyén kezelni,nem még a többi gyerekkel együtt röhögni,gondolom azt is látta,hogy nagyon fáj.
2023. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Igen látta, paprika vörös volt a feje a röhögéstől. Most erre mit mondjon az ember? Óra után amikor mentünk ki az öltözőbe akkor is röhögött még jó nagyott estél mondta közben.
2023. jún. 23. 21:51
 23/23 anonim válasza:
100%
Alkalmatlan az ilyen kisebbségi komplexusos, szánalmas nyomorult bármilyen tanárnak. Voltak csodálatos tesi tanáraim is, de az ilyenek sokakkal egy életre megutáltatják a mozgást. 26/F
2023. jún. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!