Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tesi órán való elesésért...

Tesi órán való elesésért jogos az 1es?

Figyelt kérdés

A tanár szekrényugrást osztályozott, és én elestem a tanár kiröhögött és a többi osztálytársam. Nagyon fájt a lábam, szinte sírtam a megaláztatástól.

Amikor hazaértem az elektronikus naplóban megláttam testnevelés 1es, szekrényugrás osztályozása.

Ez 17 éves koromban volt, csak eszembe jutott egy másik kérdéssel kapcsolatban, ez ,hogy mennyire volt korrekt a tanár.


2023. jún. 22. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Sikerült a feladat? Ha nem, márpedig nem, akkor elégtelen.
2023. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát mivel utána még hetekig bicegtem, így nem.
2023. jún. 22. 17:46
 3/23 anonim ***** válasza:
22%

Az 1-es jogos volt. Nem értem, hányast vártál erre a produkcióra?


Amin joggal háboroghatnál, hogy a tanár kiröhögött.

De ha jól értem, ez már régen történt, csak még mindig foglalkoztat. Ez viszont már a te hibád és neked kéne kezdened valamit vele.

2023. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
70%

Aki tudja, csinálja.

Aki nem tudja, tanítja.

Aki tanítani sem tud, az a tornatanár.


(ez egy régi vicc, mielött vki megsértődik)

2023. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

Ha dolgozatra tanulsz, mégis elfelejted az anyagot, hányast kapsz?


Azt amúgy értem, hogy röhögtek, meg minden, a tanár volt maga Belzebub, de ugye most nem ez volt a kérdés, hanem hogy jogos-e az elégtelen.

2023. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Itt amúgy milyen hülye válaszolók vannak? Ha a gyerek megsérül a feladat közben, akkor azzal kellene foglalkozni, hogy jól van-e, nem azzal, hogy kinevetjük, aztán egyest adunk neki.


5-ös, ha te mondjuk rosszul leszel dolgozat közben, akkor sem jogos, ha egyest kapsz. Anormálisabb tanár, aki ember, nem rohadék, az is figyelembe veszi az ilyen dolgokat. Persze aki csak a hatalmát akarja fitogtatni, az nem, de az olyan nem normális és emberileg nulla.

2023. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Alapból a torna / zene / rajz órai osztályozásoknak csak már a léte is egy hülyeség.


Mondjuk az alapvetően a rendszer hibája.


Itt simán csak volt egy féreg tanár. Sajnos már megszokott.

2023. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

"5-ös, ha te mondjuk rosszul leszel dolgozat közben, akkor sem jogos, ha egyest kapsz."

. Valóban nem, csak ez a párhuzam nem jó.

2023. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
#7: ez igaz, viszont a másik véglet az, hogy a diákok egy tanéven át kb. b*sznak átöltözni, megkapják az egyesüket, aztán becammognak augusztusban, körbefutnak háromszor, nyomnak pár fekvőtámaszt, és meg is van a pótvizsga.
2023. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez úgy lett volna helyénvaló, hogy miután felépülsz, neked külön leosztályozza a szekrényugrást. A sportversenyeken is úgy van, hogy ha valaki megsérül, akkor diszkvalifikálják, nem utolsó helyezett lesz. A röhögés egyébként természetes, mert ha valaki elesik az tényleg elég szerencsétlenül néz ki, ez amolyan emberi reflex szerintem hogy az ilyen dolgokon röhögünk. A lényeg az hogy a lehető leggyorsabban szedjük össze magunkat és kérdezzük meg hogy jól van-e, kell-e segítség.
2023. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!