Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki pénzes családba...

Ha valaki pénzes családba született gyerek, az miért lesz olyan komplexusos hogy az iskolában ő legyen a bántalmazó?

Figyelt kérdés

Ugye abban egyetérthetünk hogy iskolai bántalmazó az csak komplexusos gyerekekből lesz, hiszen ha nem lenne valami súlyos bajuk magukkal, akkor nem vezetnék le a feszültséget azzal hogy mást bántanak.


A saját példámból indulok ki, engem is pont pénzes kölykök bántottak.

Nemcsak a szemüvegem meg a “szúnyog lábaim” miatt, hanem azért is mert én csak alsó középosztálybeli voltam(vagy meg annál is szegényebb), egyik szülőm sima létminimumos munkás sajnos…. A másik meg pszichés beteg, volt hogy nem is dolgozott meg csak ivott hetekig…


Többször beszoltak amiért láttak a kínaiból kijönni, cikiztek amiért én még nem voltam külföldön nyaralni, ok meg ugye minden évben…


Na most aki annyira rohadtul szerencsés hogy gazdag családba születik, annak mi oka arra hogy komplexusos legyen?

Hiszen az a legnagyobb ajándék az életben, nem kell gyárban dolgoznod, a szüleid nem frusztráltak a 12 orázás meg a létminimum miatt.

Luxusban élhettek, akkor milyen feszültséget kellett levezetniük?

Sosem értettem.

Mai napig irigylek miden született gazdagot és sosem heverem ki a bántalmazást, 28 évesen is ptsd-m van emiatt és nem értem ebben a logikát…


2023. ápr. 13. 10:42
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Most robbant a felgyülemlett, fel nem dolgozott trauma, probléma,


Az biztos hogy az elmúlt 2 évben robbant mert a covid is úgy tönkretett mint senki mást és egyszerre nőtt elő minden szar amit valaha kaptam

Egyértelmű hogy áldozat szerepben vagyok az életben és ebből már elegem van,


Én bevallom hogy nem vagyok egy Teréz anya, azért nem csináltam eddig semmit mert egyrészt el voltam foglalva a saját eletemmel, másrészt ahogy mondtam nincsenek eszkozeim…

Most már nincs semmim csak vegetálok és duhrohamaim vannak…



Számomra lényegtelen, hogy valaki megérdelmi-e, hogy bosszút állnak-e rajta. Én a börtönöket is átszervezném, ha rajtam múlana, és élhetőbb elzárást kiviteleznék a bűnözők számára, segítő, pszichológiai környezetben.



Na igen mások vagyunk, én még durvább körülmények köze tennem a gyilkosokat, erőszakolokat, stb….

Nem is értem hogy gondolkozhat valaki így



Szerinted mást nem terrorizáltak a diáktársai?


Képzeld nálunk SENKI mást nem, csak engem. Pedig volt ott még elég sok kritizálni való.


Nem tudom hogy kellene azzal kibékülöm hogy valaki évekig nem hagyott békén és volt olyan hogy nekivágott a kukának pl, amire nem is emlékeztem, most jönnek vissza az emlékek


Én persze nem tettem semmit, meet sajnos a mai napig munkahelyen is lefagytam ha valaki beszólt…


Már a névtelen zaklatás is enyhítette a fájdalmam picit

2023. ápr. 16. 05:41
 22/37 anonim ***** válasza:
77%

Ezzel a rinyálással nem segítesz magadon, egyre mérgesebb leszel, és be fogsz dilizni a sok elfojtott méregtől.

Engedd ki magadból a dühödet, zúdítsd rá az ellenségeidre, bántottak add vissza nekik, megérdemlik.

2023. ápr. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

22 nem pont azt magyarázom hogy ezt akarom tenni?


Sajnos nincs kapcsolatrendszerem hogy kib@sszak velük

2023. ápr. 16. 08:56
 24/37 anonim ***** válasza:
77%

Azt írtad van valami aduász a kezedben.


A hisztiszupererőd?

2023. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz.
2023. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
A pszichológusok semmit nem érnek….
2023. ápr. 16. 12:06
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gyógyítsd saját magad.

De valamit kezdj magaddal mert ez így durva.

2023. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
60%
Te beteg vagy. Sehova nem haladsz elore, nem tunik fel? Mindenki le fogja szarni, ha elkezdesz irkalni nekik, csak magadat farasztod. Azt hiszed, erdekelni fogja oket, mert TEGED erdekel a tema, de oket hidd el, hogy nem fogja😂 Valoszinu, hogy a nevedre sem emlekeznek mar.
2023. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Így igaz.

Ennyi erővel most én ráírok arra aki általános iskolában iskola után mindig elvert, hogy "fú én most aztán téged ujjujjuj".

Azt se tudná, ki vagyok.


Van ennel jobb dolgom is. :)

2023. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

De emlékeznek… és arra is amit tettek

A zaklatás meg mindekinek szarul esik.


Örülök ha a ti életetek nem ment úgy tönkre pl a covid miatt is hogy ptsd gyotor minden nap meg duhrohamaok, az enyém igen…

2023. ápr. 16. 13:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!