Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért menő a tinédzsereknél?

Ez miért menő a tinédzsereknél?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozom és azt kell mondjam, hogy sajnos a fiatalabb korosztály jutott.


Egyszerűen érthetetlen számomra amit némelyik tizenéves képvisel. Ők azt tartják mulatságosnak ha valakit kigúnyolhatnak illetve megalázhatnak.


Amikor bejönnek köszönés nuku, aztán ami végképp kiábrándító, hogy megszólalnak: az első szó amit kierőszakolnak magukból az a fa…om szokott lenni.


Mindennek a tetejében az egyik kollégának megfájdult a lába ezért kissé furcsán lépett, erre kiröhögték. Ezen olyan szinten felkaptuk egy páran a vizet…


Egy szó, mint száz. Számomra úgy tűnik se ész, se egy csöpp együttérzés, se tisztelet, se IQ szint nem várható el néhány fiataltól.


És nem értem manapság mivel okostelefon van mindenki kezében ennek az ellenkezője lenne a normális. Legalábbis mivel sok lehetőség van tanulni, olvasni, tájékozódni így azt hinné az ember, hogy ennél több eszük van.



2023. febr. 4. 06:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem, te sose voltál tinédzser? Amikor te fiatal voltál nem voltak ilyen neveletlen, rosszindulatú gyerekek?

Nem kell mindig azzal jönni, hogy ezek a mai fiatalok...stb..

Mindig is voltak, vannak és lesznek is ilyen fiatalok. Pont, ez nem újdonság.

2023. febr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
A ti időtökben, meg a nagyszüleitek idejében sokkal jobb volt. Szétlőtték egymást a fronton.
2023. febr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Jaj ezt mindenre rá lehet húzni. Akkor azt is hagyni kéne, hogy kiraboljanak, mert hát a háború sokkal rosszabb volt.
2023. febr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Voltam tinédzser de eszembe sem jutott így viselkedni.


Pedig pont, hogy újdonság legalábbis számomra, mert régen nem találkoztam ennyire primitív, buta gyerekekkel. Az tény voltak, no de nem ilyen mennyiségben.

2023. febr. 4. 06:44
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Amikor én voltam 10 éves kor körül, akkor is ugyan ez ment. Voltak a normálisabbak, de átlagban ugyan ez.

A mostani gyerekek közül is, vannak akikkel egyáltalán nem lehet bírni, semebnyire se. De vannak akikkel nagyon jól el lehet beszélgetni.

Edzőként, minden korosztályt oktatok, így tudom, hogy melyik milyen.

El kell nekik értelmesen, emberi módon, nem lenézve őket, elmagyarázni, hogy ez nem jó amit csinálnak. És akkor aki megérti, megérti. Aki nem, az nem. Ennyi.

2023. febr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom ugyanaz az 5-10 paraszt jár hozzátok rendszeresen, és az ő viselkedésüket húzod rá egy komplett korosztályra. A tinédzserek is ugyanolyanok mint bármelyik másik korosztály: vannak végtelenül tapló férgek akik csak a levegőt rontják, és vannak olyan kedves, aranyos, illedelmes gyerekek is hogy az egész napodat képesek 5 perc alatt feldobni. De mint írtam ugyanez igaz minden korosztályra. Általános, nagy igazság, hogy barmok mindenhol vannak.
2023. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Azért lehet, hogy mostanában, nagyobb az elkényeztetett, nárcisztikus hülyegyerekek aránya, akik megvannak rólla győződve, hogy ők egy különleges megismételhetetlen csoda.
2023. febr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Na, a kérdezőnk sem 20-30 év körül van. Attól még hogy így viselkednek nem azt jelenti, hogy rossz emberek és utálni kell őket. Főleg egy egész korosztályt nem kell ezért utálni. A jobb kérdés az, hogy hagyjátok, hogy így viselkedjenek és legyen ugyan ilyen neveletlen felnőtt belőlül, vagy kiálltok néha magatokért és kitiltjátok őket egy hétre az étteremből ahol dolgozol, vagy valami?!
2023. febr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 NTBS ***** válasza:
66%
Mert nincsenek otthon szocializálva. Megvesszik nekik az okoseszközt meg minden mást, aztán az szocializálja. Az eredmény ez.
2023. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

Ők még gyerekek.

Tinik. Mit kell rajtuk bosszankodni?

2023. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!