Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok ha az...

Rossz ember vagyok ha az autómmal menőzök?

Figyelt kérdés
Van egy 99-es Honda Civicem tuningolt nagy felni, sportkipufogó, és azt szoktam vele csinálni hogy direkt olyan helyekre megyek ahol sok ember van, és pörgetem a motort, gyorsulgatok, lehúzott ablakkal, hangos zenével. Csak hogy utánam forduljanak és ilyenkor elképzelem hogy azt gondolják milyen menő vagyok

2023. jan. 12. 12:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
88%
Rossz nem feltétlenül, csak felszínes, üres, idegesítő.
2023. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
96%
Tuningolt nagy felni,, az milyen?
2023. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
37%
aha
2023. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
#2 kimaradt egy vessző. Tuningolt, nagy felni. Felsorolás, 2 külön dolog
2023. jan. 12. 12:48
 5/49 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként lehet szidni a kérdezőt, hogy ő mekkora egy rohadék, de alapvetően ez teljesen átlagos dolog. Ha egy focista mondjuk leigazol egy menő csapatba sok pénzért, vagy egy nem menő de gazdag csapatba sok pénzért, akkor az első havi fizetéséből vesz magának egy Lamborghinit, vagy Ferrarit, ami neki éppen tetszik. Persze a kérdezőnek a magyar valóságban nem Ferrarira tellik, hanem egy olcsóbb tunigkocsira. Bár a kérdező még a zenét is bömbölteti, az nekem visszatetsző dolog, viszont nyilván ha valakinek Ferrarija van, oda zene bömböltetése már nem is kell. De amúgy a nagyon gazdagok meg sportautók motorját mutogatják álló helyzetben, hogy nézzétek a Lamborghinim hangját ti csóró barmok!


Az mennyivel jobb a kérdezőnél?

2023. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
79%
Szánalmas vagy, nem menő. Legalábbis az ilyeneket annak tartom.
2023. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
88%

Inkább keress valakit aki kitudja beszélni

belőled a komplexusaid

2023. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyenek miatt nézik le a Hondasokat...
2023. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
34%
#8 Majdnem minden ilyen hondás aki ilyen régi cicivet vesz , többnyire egy bohóc.
2023. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

"Az ilyenek miatt nézik le a Hondasokat..."


De azért azt vedd bele, hogy Magyarországon élünk. Ha valaki Ferrarival menőzik, akkor ha valaki megszólja érte, akkor az arcába kapja, hogy ne irigykedj a gazdag palira. De ha valakinek nem telik Ferrari ra, csak Hondára, akkor már egy rohadék?


Nekem sem szimpi a kérdező mentalitása, de az emberek 80% menőzne kocsival, ha bármilyen kocsija lehetne. Ráadásul még gazdag országokban is menőznek, csak ott mondjuk Rolls Roycal nem Hondával.

2023. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!