Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok ha az...

Rossz ember vagyok ha az autómmal menőzök?

Figyelt kérdés
Van egy 99-es Honda Civicem tuningolt nagy felni, sportkipufogó, és azt szoktam vele csinálni hogy direkt olyan helyekre megyek ahol sok ember van, és pörgetem a motort, gyorsulgatok, lehúzott ablakkal, hangos zenével. Csak hogy utánam forduljanak és ilyenkor elképzelem hogy azt gondolják milyen menő vagyok

2023. jan. 12. 12:40
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
#39 én sem kizárólag a közönség miatt csinálom ezt. Csak a kellemest a hasznossal összekötöm. Alapvetően saját magam boldogságáért építettem az autót, de néha szeretek feltűnősködni.
2023. jan. 12. 16:10
 42/49 anonim ***** válasza:
37%

Neee magyarázd meg!


bohóc vagy és kész. :)

2023. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
85%

Lambóval menőzzél, ne egy 23 éves tuningolt ócskavassal

Nem menő vagy, hanem szánalmas :D :D :D

2023. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
37%
#31 Hogyne, egyből űrhajó nem?😅😅
2023. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
83%
Rendkívűl irritáló, hogy fölööslegesen hangzavart okoz pár ilyen személy, nem beszélve, hogy veszélyeztettek is másokat/magatokat, de tudom a választ: "Mi vigyázunk maguunkra, nem kockáztatunk semmit sem, nem is veszélyeztetünk senkit-, és semmit sem...". Tehát "jók" az ilyen megnyílvánulások.
2023. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
85%
Ha látnálak menőzni azt gondolnám, milyen kicsike lehet a pénisze szegénykének.
2023. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
85%
Ennél már csak a tuning Suzuki gázabb :D
2023. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Anya azt mondta hogy őt valamikor a 90-es években igy szedték fel néha a pasik, mert bukott az ilyenekre. Akkor még ez volt a menő.

Ma már nem hiszem hogy ez olyan menő lenne és én még nem is láttam ilyet ami a kérdést illeti, de nekem nem is jönne be egyáltalán, sőt taszitó lenne.

Gondolnám valami szeleburdi pasi megőrült.

2023. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
70%

"Ha látnálak menőzni azt gondolnám, milyen kicsike lehet a pénisze szegénykének."


És ha 100 milliós Ferrarival menőzne egy pasi, akinek a barátnője is ott ül, akkor már menőcsávónak tekintenéd?


Persze nem ismerlek téged, akitől idéztem. Csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy az autóval menőzés egy társadalmi jelenség. Csak ha drága sportkocsival menőzik valaki, akkor az már menő, de ha 10 milliós kocsival, az már gáz. De ha Rolls Royce lenne, akkor a kérdező lenne bármelyik kertváros sztárja, higgyétek el nekem. Vagy Ferrai, Lambo.


Amúgy ironikus, hogy szerintetek a kérdező baromi gáz, de 48 kommentek kapott a kérdése, részben főképp tőletek. Kicsit meg miattam és a kérdező miatt.

2023. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!