Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok ha az...

Rossz ember vagyok ha az autómmal menőzök?

Figyelt kérdés
Van egy 99-es Honda Civicem tuningolt nagy felni, sportkipufogó, és azt szoktam vele csinálni hogy direkt olyan helyekre megyek ahol sok ember van, és pörgetem a motort, gyorsulgatok, lehúzott ablakkal, hangos zenével. Csak hogy utánam forduljanak és ilyenkor elképzelem hogy azt gondolják milyen menő vagyok

2023. jan. 12. 12:40
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
De aki ennyire nem ért hozzá, az azt sem fogja tudni megmondani hogy 20 éves. Csak hallja hogy hangos, gyors, szóval arra gondol hogy valami sportautó.
2023. jan. 12. 14:16
 32/49 anonim ***** válasza:
12%
😂😂😂😂 vicc vicc és vicc az egész , senki nem mondja azt egy kinézetre is öreg kompaktra, hogy sportautó. Aki meg ért hozzá nem ilyen üdítőnek is kevés térfogatú motorral akarja kiélni magából az autózás örömét.
2023. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Gondolom ez a gyenge provokatív kamu is maradhat, legalább forgalmat generál. Igaz? Persze.
2023. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, csak balf*sz és hülye. Ha menő akarnál lenni, motorral menőznél, aztán jellemzően amikor sokan látják, akkor esnél hasra. :D :D
2023. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy én az ilyenek után azt szoktam gondolni, hogy az érettségi is bukó, pénzt se keres, az autója is hulladék, de legalább jól érzi magát, és komor fejcsóválással egy kis sajnálatot érzek, és menőnek érzem magam, amiért nem anyáztam sokat a zajszennyezésed miatt.
2023. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
37%

#24 eredeti jéer? bazze a jéer az eleve egy kínai másolatfelni. :D :D :D


Mondjuk kezd baromidrága is lenne ennek ellenére. :D :D

2023. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

#20 megnéznéd, de nem fogom mutogatni.

Aztán ki tudja az is lehet hogy találkoztál már vele. de ilyen rednáárednázós hülyegyerek ismerőseim nincsenek. :)


Az én ismeretségi körömben a 250-400 lovas autókkal is meg tudunk érkezni normálisan egy parkolóba és végiggurulni a sorok közt.

2023. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk a tökély megtestesítői, de nem a közönség miatt vannak olyan autóink amilyenek, és nem a közönség kedvéért fogjuk rúgdosni nekik. :)


Az én autóm nem csak akkor gyors ha sokan látják, úgyhogy ha menni akarok egy veszettjót akkor nem keresek neki közönséget. :D

2023. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
31%
A jó kva anyádat (sorry anyu) szidják hidd el, nem menőnek gondolnak.
2023. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
37%
Tudod mi van ilyenkor? Nem a nők fordulnak oda, hogy úúúh ki ez az menő én azonnal gyereket akarok tőle MOST! 😂 Hanem a pasik, hogy KI EZ A BU.ZI!?!
2023. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!