Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy normális ember robogózhat...

Egy normális ember robogózhat télen?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, semmi sem tiltja.
2022. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én annak tartom magam és robogóztam is pár éve télen. Ha megfizethetetlen lesz autózni visszaülök robogóra.
2022. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krwkco ***** válasza:

Nem célszerű. Hóban, latyakban semmiképpen nem.

Megfázik a térde és később reumás lesz. Vagy előbb-utóbb elcsúszik és pár napra kiüti magát.

A megfázást talán afféle Tucano-szerű védőpaplanokkal el lehet kerülni. Ha motor olyan, hogy aláfújja a meleg hűtőlevegőt.

2022. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz attól, hogy elcsúszol, akkor miért ne?! Vannak már nagyon jó ruhák, amikben nem is érzed a kinti hideget, konkrétan semmi menetszél nem jön át rajta. 10 fokban még úgy jöttem haza munkából, hogy a kabát alatt csak egy póló volt. Egyedül a kezem és a lábfejem fázott, pedig volt rajtam vastag motoros kesztyű, de ez megoldható egy kézvédővel. Cipőm viszont még nyári, szellősebb kivitel.
2022. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár éve januárral kezdtem új munkahelyen, helyben volt alig 3km, szóval vettem egy robogót. Bélelt kesztyű és kabát, aztán hadd menjen. Végül eléggé besült, mindketten gyorsan beláttuk hogy ketten nem vagyunk megfelelő kombináció, szóval igazából csak 3 hétig csináltam, de nem éreztem, hogy hosszú távon ne működött volna. Kényelmetlen, de ha rendesen be vagy öltözve, akkor semmi baj nincs vele.
2022. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, nem tiltja semmi.

Én tegnap is biciklivel mentem munkába. Amíg nincs hó, jég, nem zuhog az eső, engem nem zavar. 4-5 km, 20 perc alatt teszem meg. Ráadásul odafelé dombon felfelé. Inkább kimelegszem, mint fáznék a mostani 5 fok körüli reggeleken. Extrém hidegben, -10 alatt, azért már meggondolnám. Akkor inkább az autó.

Ha robogóm lenne, azzal is ugyanígy tennék.

2022. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szükség nagy úr (futár, csóróság), egyébként nyilván nem célszerű semmilyen szempontból.
2022. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
persze, csak hideg van azon szerintem de ettől még normális leszel
2022. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!