Szerintetek az emberekben van empátia a csúnya emberekkel szemben vagy nincs?
41, a rövidujjú ing arra jó, hogy az ovis gyerek ne nyafogjon az ovis évzárón, hogy melege van. De elegáns öltözetnek messziről sem mondható. Ha nem akarsz hosszúujjú inget venni, akkor inkább vegéyl fel egy pólót és fogadd el, hogy nem vagy elegáns, de ne hazudd magadnak, hogy "ing van rajtam tehát elegáns vagyok" mert a rövidujjú ing nem az:D
Ennek a női megfelelője: A leggings nem nadrág:D A rövidujjú ing csak annyira elegáns öltözék, mint amennyire a leggings nadrág. Igen, gombok vannak rajta, ahogy igen, a leggings is takarja a lábat... de... hát.. na:D
“ Egyébként aki nem volt abban a cipőben amiben a "csúnyácska" emberek soha nem fogja megérteni.
És váltig azt fogja állítani, hogy nem a külső vagy csak pici mértékben....”
Sajnos ez van mert tanulmányok alapján is a megkülönböztetés tudat alatti, az elkövető nem is tud róla, elméje megracionalizálja a döntését: pld nem volt jó a kisugárzása, energiája, nem volt elég lelkes vagy pozitív, nem tűnt csapatjátékosnak vagy magabiztosnak, nem tűnt megbizhatónak az arckifejezése, nem volt elég barátságos, mintha sunyi lenne és titkolna valamit/ lódítana a munkatapasztalatáról stb.
Tehát mivel nem is tud a többség arról, hogy diszkriminál így elég nehéz beismerésre bírni őket.
46
Igen, és a külső egy elég gyakori ok.
47, tehát az előremenekülés megoldás?
Mármint 46 állítása szerint vannak emberek akiknek mindegy hogy mi miatt, de belédkötnek. Az első amit találnak, az a külsőd. Erre te a plasztikában látod a megoldást? De hahó! Mindegy, hogy miatt, de beléd fognak kötni ugynaúgy! Valójában a külsőd csak egy ürűgy arra, hogy ő kiélje a frusztrációját! Hiába változtatod meg, akkor beleköt abba, hogy nincs rajtad sapka. Vagy hogy van.
Nem magadat kéne az "igényeiknek" megfeleltetni, hanem egyszerűen meg kéne szabadulni a toxikus emberektől.
49, naja, vannak itt emberek akik hangoztatják, hogy ők mennyire rondák, de képet még egyik sem tudott mutatni, sőt, hasonlót sem.
Egyszer volt, hogy linkeltek egy srácot, hogy na ő milyen ronda incel, de vlaójában semmi gond nem volt a sráccal azon kívül, hogy mosdatlan volt és szakadt ruhákban volt meg egy 5-8 kilóval be volt hízva. Szóval nem ronda volt, csak igénytelen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!