Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tökéletes emberek hogy...

A tökéletes emberek hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Azok akik tökéletesen néznek ki, tökéletesnek tűnik az életük (bár tudom hogy senkinek nem az), a legjobb iskolában végeztek, sok barátjuk van és viszik valamire az életben. Én egy senkinek érzem magam mellettük, szart sem érek, meg sem kellett volna születnem.

2023. jan. 8. 19:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek tesznek rád magasról. Az első felismerés ez. A családot kell nézni, mert ők nem így viselkednek. A többiek nem számítanak. A barátod azért barát, mert megérti a hibáid.


Nem írod mi volt a hülyeség. Nyilván ha embert öltél vagy megerőszakoltál valakit az probléma, de szerintem nem ez van.

2023. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor változtasd meg a körülötted lévő embereket, mert a jelenlegiek, akik lenéznek, nem megfelelő társaság. Azokat ki kell iktatni.
2023. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Jelenleg a családomon kívül senki nincs az életemben, viszont én az ismerősökről beszélek, akikkel szinte sosem találkozom de a közösségi médiának köszönhetően szinte mindent tudnak rólam (nem tőlem, egy közösségi média platformon sem vagyok fent, hanem a családtól, rokonoktól) borzasztó.
2023. jan. 8. 21:56
 14/24 A kérdező kommentje:
Na meg ugye a rokonságból is ered a pletyka rendesen..
2023. jan. 8. 21:57
 15/24 anonim ***** válasza:
67%

A pletyka az információhiány miatt van. Tessék kicsit nyitottabbnak lenni a család felé. Az én családom semmit nem oszt meg rólam a közösségi médiában, pláne nem rosszat. Fénykép rólam évek óta nem került fel sehova. Meg se kellett beszélni.


Érdekelne egy példa erre a pletykára.

2023. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Én nyitottabb biztos hogy nem leszek, inkább még zárkózottabb, legszívesebben életemben nem találkoznék többet egyikőjükkel sem. Szeretnék egy új életet kezdeni és kizárni minden rokont belőle. Családom is csak annyit fog tudni rólam amennyit én megosztok, nagyon keveset. Csak éppen hogy tudják életben vagyok még.

Én egyszerűen utálom ezt hogy mindenkinek tudnia kell mindent a mai világban. Miért nem lehet az embernek privát élete hogyha ő úgy dönt?

Azt mondják rólam hogy alkoholista vagyok, ez nem igaz. Egy rokonom kitalálta és így eljutott mindenkihez.

Mostanában nem is érdekelt senki, hamarosan lesz egy unokatestvéremnek esküvője, most lett alig 18 éves xD Na ebben biztos vagyok hogy én nem fogok elmenni. Alig várom hogy többé ne jelenjek meg egy családi összejövetelen sem.

2023. jan. 8. 22:13
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholizmust nem ártana cáfolni, de ez ügyben csak te tudsz valamit csinálni. Azt nem hiszem, hogy a közösségi médiában ezt terjesztenék rólad idegeneknek.
2023. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem tudok semmit tenni.

Nem erről beszéltem.

De ahogyan te is írtad hogy rólad képet sem osztottak már évek óta

meg, ugyanígy szeretném én is. Nemrégiben voltunk egy esküvőn és nagyon gázul táncolok, csomó videót kiposztolt róla nénjém, kvára elég lett volna 1 kép is.

2023. jan. 8. 22:19
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Táncolni nem azért szoktunk, mert tudunk, hanem azért, mert jól érezzük magunkat közben. Ezt látta a nagynénéd is, ezért tette ki a videót. Aki jobban tud tőlem, nyugodtan röhöghet rajtam.
2023. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató valamennyire, de akkor is gáznak érzem.. Ahogyan kinéztem sem tetszik. De túl kell lennem ezen, mit számít már.
2023. jan. 8. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!