Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csináljàk azok akiknek...

Hogy csináljàk azok akiknek mindenre van idejük,energiájuk? Úgymond tökéletesek

Figyelt kérdés

Hogy csinálja pár ember ? Pl socialmédiába posztol,hogy épp itt van ,itt nyaral,itt kirándul,itt eszik stb..Tudjátok

Közbe dolgozik,háztartást vezet,barátaival talizik,elmegy ide oda,boldog ,kialudt stb

Ezek mellett van ideje magára( 2naponta hajmosás,borotva,csajoknak sok minden pl körmöm,pilla,barnító vagy szoli stb tudjátok🙁

Remélem értitek:)



2022. júl. 17. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Ezt nevezik influencerkedésnek.
2022. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem hinném, hogy mindenkinek mindenre 100%-ig van ideje, nincs semmi problémája és tökéletes. Ilyen nincs. Az megint más, hogy kifelé mit mutat az ember. De problémája szerintem mindenkinek van. Emberek vagyunk, nem juthat mindig mindenre idő. De jól szervezve a napjaid nagyjából ki lehet maxolni mikor mire juthat időd. Valakinek nehezebb, valakinek könnyebb. Körülményektől is függ.
2022. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem csak a sociamédiába látom,van,hogy élőbe is.
2022. júl. 17. 18:41
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Mindenkinek megvan a maga problémája, viszont nem fogja Facebook / Instagramra feltölteni ezeket, mert ezek nem olyan dolgok, amiket az ember szívesen mutogat. Ha kiragadod a napjaidból a pozitív és/vagy produktív dolgokat, ezekből készítesz egy montázst, akkor te is ugyanezt a hamis "tökéletes" életet ki tudod a világnak mutatni.
2022. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Úgy, hogy az összes dolog boldoggá tesz azok közül, amiket csinálok, ez motivál, egyiket sem szeretném abbahagyni. Néha elfáradok, de a stressz meg depresszió és hasonlók eddig mindig elkerültek.


Én mondjuk nem ezeket a tevékenységeket csinálom, szóval lehet nem rólam szól a kérdés.

2022. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
#5 vagyok, ez lemaradt: Ez egy spirál. Jó vagyok valamiben, motivált és energikus leszek, sikeres másban is, még jobb hangulatban leszek, még motiváltabb stb. Pont mint az ellenkezője, a negatív spirál.
2022. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Ez a mániája, nincs kölyke, megfelelő párkapcsolata, stb.
2022. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Miért van mindenki lepontozva?
2022. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért van mindenki lepontozva
2022. júl. 17. 19:16
 10/13 A kérdező kommentje:
5. Te milyen tevékenységeket csinálsz?
2022. júl. 17. 19:17
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!