Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csináljàk azok akiknek...

Hogy csináljàk azok akiknek mindenre van idejük,energiájuk? Úgymond tökéletesek

Figyelt kérdés

Hogy csinálja pár ember ? Pl socialmédiába posztol,hogy épp itt van ,itt nyaral,itt kirándul,itt eszik stb..Tudjátok

Közbe dolgozik,háztartást vezet,barátaival talizik,elmegy ide oda,boldog ,kialudt stb

Ezek mellett van ideje magára( 2naponta hajmosás,borotva,csajoknak sok minden pl körmöm,pilla,barnító vagy szoli stb tudjátok🙁

Remélem értitek:)



2022. júl. 17. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mindenki hasznos választ írt.
2022. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

#10 (5-ös vagyok)


1. Egyetemista vagyok természettudományi karon. Komolyan is veszem, 1-2 négyesem van csak, és 30 feletti kreditem félévente. (bsc 2. évem volt) Gondolkodom TDK-n illetve cikket is írok, szóval nem lehet mondani, hogy nem veszem komolyan. Sosem buktam tárgyat.


2. Dolgozom heti kb 20 órában, a szakomhoz kapcsolódó területen. (Már több, mint egy éve)


3. Dolgozom az egyetemen is (demonstrátorkodás, gyakorlatvezetés)


4. Szakkolis vagyok


5. Rendszeresen sportolok (mármint évközben, most ellustultam)


6. Van párkapcsolatom (ezt azért írom mert sok időt igénybe tud venni, amit nem sajnálok)


7. Van szociális életem


8. Zenélek rendszeresen több módon is.



Nagyon össze tudnak jönni a dolgok, de nem szeretném befejezni egyiket sem.

2022. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Tökéletesen tisztában vannak a hiányosságaikkal, amelyeket profi módon lepleznek.
2022. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!