Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tökéletes emberek hogy...

A tökéletes emberek hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Azok akik tökéletesen néznek ki, tökéletesnek tűnik az életük (bár tudom hogy senkinek nem az), a legjobb iskolában végeztek, sok barátjuk van és viszik valamire az életben. Én egy senkinek érzem magam mellettük, szart sem érek, meg sem kellett volna születnem.

2023. jan. 8. 19:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek tökéletes emberek.
2023. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Kaptak egy jó alapot, genetikailag jó a külsejük, ez már sokmindenben önbizalmat ad.
2023. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod hogy valójában nem tökéletesek, lehet van olyan gondjuk amiről nem tud senki de nagyon komoly, és igencsak megnehezíti az életüket. Ha valaki tökéletesen néz ki az általában genetika és szerencse kérdése, illetve az hogy mellé mennyire igényes, bár le merném fogadni, hogy akiket én tökéletesnek látok ők is tudnának mondani magukon olyan dolgot ami szerintük nem szép. A sok barát szerzése az viselkedés, kisugárzás és természet kérdése, ezeken se nagyon lehet változtatni ha nem vagy egy nyitott és érdekes személyiség, legfeljebb ha megjátszod magad, vagy tudatosan fejleszted a személyiséged. Az iskolai dolog pedig csak szorgalom és kitartás kérdése. Én is sokszor érzem unfairnek hogy valakik ilyenek, de ez van, nem lehet mindenki szép és sikeres.
2023. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
kezdésképp, nem tolnak ilyen önsorsrontó dumát és nem hasonlítgatják magukat másokhoz.
2023. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kérdeztem magamtól:p
2023. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy 5%, aki majdnem ilyen (a negatívumaikat elrejtik), a 95% meg nem ilyen, hanem normális földi halandó. Nem kell mindenkinek kiemelkedőnek lennie, de mindig tudod fejleszteni magadat abban, amiben jó vagy, és kicsit nyitni olyasmi felé, amihez nem értesz.
2023. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha én tökéletes lennék, akkor nem írogatnék ide:)


Egy tökéletes ember élete elég nehéz, mert mindig tökéletesnek lenni kemény elfoglaltság.


Alapvetően nem a külvilággal kell foglalkozni, hanem a saját világoddal. Akkor tökéletesedsz magadhoz képest.

2023. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Magamhoz képest tökéletesnek érzem magam, mármint saját magammal nekem semmi problémám nincs mert tudom miért vagyok abban a helyzetben ahol, és hogyan kerültem ide. Annyi hogy másokhoz képest egy senki vagyok, mások szemében, mert az életem nagyon messze áll nemhogy csak a tökéletestől de még a normálistól is.
2023. jan. 8. 21:09
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy ellentmondás. Aki magával rendben van, mások előtt nem senki. Azt kell kideríteni miért nem tartod magad normálisnak. Én pl normálisnak tartom magam (nagyon is), miközben az ismerőseim nem tartanak normálisnak (jó értelemben). Illetve nem tartanak átlagosnak sem.
2023. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Az sem aki elcseszte az életét?

Akit mindenki lenéz mert hülye volt? Azóta megváltoztam de az embereknek a véleménye rólam

nem változott.

2023. jan. 8. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!