Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnál, ha megtudnád a...

Mit szólnál, ha megtudnád a csajról, akivel alakul valami, hogy eleinte csak érdekből akart jóban lenni veled? El kéne ezt mondanom neki még mielőtt mástól tudja meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel az elmúlt hetekben alakul valami közöttünk, randizgatunk, de nem szeretném ezt elkiabálni. Szóval mi augusztus végén ismertük meg egymást gólyatáborban. Én azt megelőzőleg pár ismerőstől azt a tanácsot kaptam többek között, hogy érdemes jóban lenni valaki hökössel. Akikről a tábor alatt tudtam, hogy benne van a HÖK-ben, ő volt a legkevésbé ellenszenves. Amúgy eléggé gáznak érzem magam emiatt, de eredetileg csak ez motiválta azt, hogy én akarjak vele egy érdekhaveri kapcsolatot, és ez kitartott szeptember első egy-két hetéig, szóval ez a kapcsolat köztünk a részemről nagyjából három hétig csak "érdekek" által volt motiválva. Nem tudom hogyan, ez eddig egyáltalán nem volt jellemző rám. Viszont időközben eléggé megkedveltem, meg máshogy alakult a dolog, már tényleg szó sincs erről. Csak az a nagy harci helyzet, hogy én ezt az "érdekből barátkozok" dolgot egy esti kocsmázáskor, ittasan kikotyogtam valakinek(amikor még csak annyi volt a szándék, hogy kell egy "érdekhaver"), és ezt a beszélgetést hallotta egy csaj, aki akar tőle valamit, ráadásul régebb óta ismerik egymást, barátok úgymond. Ez a lány egyszer beszélgetett velem négyszemközt, nagyon "kedvesen", hogy szálljak le a srácról, ami nála azt takarja, hogy szinte szakítsak meg minden kapcsolatot, vagy különben ő "talán" el fogja mondani, amit tőlem hallott azon az estén, gondoljam át jövő péntekig.

Most én nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt, fogalmam sincs mit kellene tennem. Időt visszaforgatni már nem tudom. Nyilván nem szeretnék kapcsolatot megszakítani, viszont tartok tőle, hogy a lány szava hitelesebb forrás, több éve ismerik egymást, engem meg nyár vége óta ismer... Na meg én nem tudok hazudni, ha rákérdez tuti látszana, hogy kamu, hogy én soha senkinek nem mondtam ilyet. Plusz nem is érzem gerinces dolognak a hazugságot.

Mit gondoltok, jobb lenne, ha tőlem tudná meg, hogy egészen mások voltak az eredeti szándékaim? Milyen reakcióra számítsak? Egyáltalán hogy mondjam ezt el?

Ti hogy reagálnátok egy ilyen helyzetben?


2022. okt. 12. 00:08
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Mondd el neki az igazat. Azt ami volt és azt is, ami most van. Ennyi. :)
2022. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a tutit az illetékesnek. És ez a tanácsom a jövőben is szívlelendő. A hazugság valahogy mindíg visszaszáll, és téged tesz hiteltelenné, a felelősség amit az igazsággal vállalsz pedig megedz!
2022. okt. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Valami tipp, hogy hogyan mondjam el?

Milyen reakcióra számísak

2022. okt. 12. 00:28
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Igen, mondd el, de arról ne ejts szót, hogy ezt bárkinek elmondtad, vagy bárki hallhatta!


“Figyelj Béla, szeretnék neked elmondani valamit, ami nagyon nyomaszt. Főleg azért, mert már nem aktuális és a kapcsolatunk más irányt vett, így szeretnék őszintén, tiszta lappal indulni!”…és elmondod…

Ha nem egy primitív tuskó, fogja értékelni!


Amúgy mások szerint milyen előnyökkel jár egy HÖK-ös kapcsolat?

2022. okt. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Ha rád van izgulva, akkor leránthatod anyagilag, megcsalhatod, megalázhatod, elhagyhatod, akkor is zokogni fog, hogyan hódítson vissza. ha nem, akkor meg tök mindegy, mit csinálsz.

szóval...

2022. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem alapból az az érzésem támadna, hogy ha tud így viszonyulni emberekhez, akkor hogyan bízhatnék meg benne a továbbiakban? Kialakult érzelmek így vagy úgy...
2022. okt. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok: Hozzáteszem, ennél már csak az lenne rosszabb, hogyha kiderülne hogy ezalatt az idő alatt mással is kavart, remélem nálad nem ez a szitu.
2022. okt. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Küldd el neki ezt a kérdést, mint vallomást.
2022. okt. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
56%
#7 ez mondjuk jogos eszrevetel amugy, tehat zarojelben, ha massal (is) dugsz kerdezo, akkor nem illik am nyafogni
2022. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Vele sem "dugni" járok össze... Másik személy meg nincs a háttérben/párhuzamosan, nem is volt...
2022. okt. 12. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!