Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől alakul ki az ha történik...

Mitől alakul ki az ha történik velem valami jó, utána mindig attól rettegek, hogy most tuti valami rossz következik?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy nem lehet minden kerek...
2022. szept. 9. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nálam szerintem azért van, mert a gyerekkorom is elég kiszámíthatatlan volt. Apám hirtelen természetű, mikor kicsit kezdett jó lenni, megint rájött a faszkodhatnék...
2022. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez az egész akkor kezdődött, amikor sorra jöttek a rosszabbnál rosszabb történések az életemben, és amikor ez a "sikerszéria" megszakadt, akárcsak minimálisan is, ez az érzés jött elő.

Nem tudom, hogy nálad is ez okozhatja-e, de érdemes végiggondolni, hogy mikor kezdődött benned, hátha tudod valamihez kötni.

2022. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én alapjáraton semlegesen érzem magam az életben, nincs sok mindenem és a hangulatom is inkább negatív mint pozitív. Amikor valami tök jó dolog történik velem, vagy megveszem azt amit akartam régóta és tökre örülök akkor én is mindig félek attól, hogy most valami rossz jön, de nem tudom pontosan miért, talán mert ez az érzés nagyon ismeretlen.


Lehet kicsit üldözési mánia, beszéltem olyannal is, aki mindig attól retteg vagy arra számít hogy valaki megtámadja, vagy valami biztos történni fog.. oké hogy kis korában megkergették a cigányok, na de ez ezer másik emberrel is megesik és mégse lesz üldözési mániája :D


Kicsit olyan mint a "túl jó ahhoz hogy igaz legyen" nem?

2022. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Én ezt csak úgy mondom hogy "most jó nekem, de ezért később biztosan megb*szódom". Ördögi kör.
2022. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jut eszembe semmi amihez kötni tudnám . Viszont nagyon rossz minden nap úgy ébredni, hogy na vajon ma történik velem valami rossz?
2022. szept. 10. 07:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!