Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülye kérdés, de hogyan...

Hülye kérdés, de hogyan alakul ki egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Odamész, hogy "sziateccceljárunk?" oszt annyi? Mármint, hogy, hogyan jelzitek a másik felé, hogy ti többet akartok? És utánna? Megbeszélitek hogy, oké, akkor közös megeggyezés alapján, mi most járunk?

Tényleg nem tudom, egy igazi érzelmi nyomorék vagyok asszem...

Szerintem, bár nem értek hozzá, de sok lánynál lett volna már esélyem, de sosem tudtam, hogyan tovább. Ő kedves, keresi a társaságom, sőt volt hogy azt mondta, hogy a pasija vagyok.

De én most komolyan nem értem, hogy jelezzem egy lánynak, hogy tetszik nekem? Mi alapján dől el, hogy járnak-e vagy sem? Leülnek a tárgyalóasztalhoz, kitöltenek egy szerződést és aláírják?😂


2022. jún. 11. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Minden jön magától! Ha mindkét részről klappolnak a dolgok, akkor őszintén lehet beszélni is egymással az ilyen dolgokról is!
2022. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
en ugy jottem ossze a parommal hogy flortolesnek vettem az udvariassagat, o meg ugy volt vele, hogy hatha lesz ebbol valami. lett
2022. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Úgy hogy a férfi híres színész, zenész, vagy sportoló kell legyen, saját nagy házzal, drága kocsival, öltönyben, ingben, esetleg napszemüvegben járjon az utcán.

Az is fontos hogy kelendő legyen a nők körében, mert akkor a csávó tud valamit. A nőknek pedig ugye az kell ami másoknak is. Zárójelben pedig nem árt ha a férfinak van egy 17+os vastag szerszáma is.


Röviden legyen státuszod. Az a nők vágya.

2022. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

#3-ra ne hallgass, nem kell hogy színész meg sportoló legyen.

Politikus vagy milliárdos üzletember is bőven megteszi.

2022. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-t visszautasította a Kati még gimiben 15 éve, azóta minden nő aranyásó k#rva :D
2022. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Azért a tanulatlan teherautó sofőr még megteszi? 😅🤷‍♂️
2022. jún. 12. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!