Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még akinek olyan...

Van itt még akinek olyan rosszul sikerültek a párkapcsolatai úgy döntött inkább tudatosan egyedül marad?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 22:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár, nem igazán döntés volt, nekem inkább ez a természetes működésem. Mindig is emberekkel éltem, családdal, majd párkapcsolatban, mert az a "normális", majd szakítások után lakótársakkal... mindig is azt élveztem a legjobban, mikor egyedül voltam otthon. Most, hogy már megengedhetem, hogy egyedül éljek, rájöttem, hogy semmi igényem nincs egy párkapcsolatra, nem volt nagy csalódás az életemben, jóban vagyok az exeimmel, néha összejárunk, nincs harag, megpróbáltuk együtt, és nem működött, ennyi, de attól ők még jó emberek, akiket bírok. Csak nekem nem való ez igazából. Nem tudok másokhoz igazodni, zavart, hogy mindig ott voltak, mindig időt kellett velük töltenem. Nekem az egyedüllét való, abban érzem jól magam.
2022. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem igy mukodik.. nyilvan volt sok jo is a kapcsba ha tobb evig tartott. A vege kb mindnek szar ugyis. Meg hiaba dontod el meg fszsag is.. ha jon egy olyan csaj ugyis eldobod az agyad ujra 😃
2022. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Volt egy párom. Jó volt, jók voltunk, csak gyerekek voltunk, túl erős volt, külön mentünk.


Volt utána valaki, akivel 2 hónapot voltam együtt s az elejénnis tudtam, hogy hát nem igazán nekem való.


Utána még egy ugyanilyen, 1 hónap volt.


Volt egy másfél éves, ami kb csak az érzelmekről szólt és arról, hogy érzelmileg támogatom, de túl labilis volt, a végére teljesen félreismert, egyre inkább eltaszzított, majd 'rájött', hogy nem vagyok jó ember.


Ez után úgy döntöttem, tudatosan nem jövök össze úgy valakivel, akivel tudom, hogy galubák lehetnek. Úgy voltam vele évekig, hogy mit nekem galiba, móka az egész, csak sokat próbáltam bántani, sokszor ok nélkül ég intenzíven az energiám, a figyelmem. Szóval...

Sajna eléggé jó vagyok önismeretben, mentális egészségben, emberi kapcsolatokban, szóval azóta( 3 éve) nem találtam még megfelelőt.

2022. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudatosan ugyan, de szerintem én már örökre egyedül maradtam😃🤷‍♂️
2022. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Szintén rossz tapasztalatok miatt fáradtam bele az egészbe. De a legjobb, hogy elértem egy olyan pontot, hogy nem érzem magam magányosnak, hanem élvezem az egyedüllétet. Mondjuk valószínűleg az is rásegít, hogy sokat dolgozom és kevés szabadidőm van. De nem bánom hogy így alakult, jó most így. Inkább az idegesít, hogy a környetemben piszkálnak néhányan, hogy “kell” mellém valaki, miközben fogalmuk sincs a csalódásaimról.
2022. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
környezetemben*
2022. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én.

De már bánom. Egyedül senyvedni sem jobb döntés. Ha a sebeim nyalogatása helyett inkább újra próbálkoztam volna, talán megtaláltam volna azt, aki nekem való. Így jártam. De legalább rájöttem, bárhogy is van, a zárdaszűz élet nem nekem való, nem szeretnék végleg egyedül maradni, macskás néniként leélni a maradék életem.

2022. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne bánd. Nem biztos, h ha görcsösen keresel, megtalálod az igazit. Sőt, olyankor szokott a legrosszabbul elsülni.
2022. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Á nem szoktam görcsösen keresni. De 20 év alatt azért lazán is illett volna találni. Hm de látom másoknál is mindenhol, hogy már manapság ez sem egyszerű.
2022. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, marhára nem egyszerű másoknak sem, sokszor még azoknak sem akikről azt gondolnád hogy húha, na neki tuti, h nagyon könnyű. Az meg a másik, hogy sokan látszat kapcsolatokat tartanak fenn. Annál azért jobb még az egyedüllét is. Ez az én véleményem. Nyilván vannak harmonikus, jó kapcsolatok is, de nem ez a többség.
2022. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!