Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a furrykröl?...

Mi a véleményetek a furrykröl? A barátom szerint nagyon ilyesztőek , de én pl megolelgetnem őket, mondjuk azt aki a lenti képen van! Te mit tennél ? Szerinted is inkább félelmetesek?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 10. 00:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Akkor miért csinálnak olyan fanartojat, hogy az ember a csöcsös kutyát dugja, meg mi egyebek?
2022. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Olvasd el, mi a zoofilia.... na, pontosan azért...
2022. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Rendszeres látogató vagyok e621-en, rule34-en, e-hentai-on meg egyéb hasonló helyeken, de ezt a beöltözősdit sose értettem.
2022. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Egy minimálisan ismerem ezt a szubkultúrát, szóval ha valami téved információt mondanék akkor javítsanak ki azok, akik jobban értenek hozzá.

Én érdekesnek tartom a furryket, bár nem taszítanak és félelmetesnek sem tartom őket. Szoktam rajzolni, így elkerülhetetlen hogy belefussak ilyen karakterekről készült alkotásokba referenciagyűjtés közben, de nekem speciel tetszenek. Néhányan nagyon jó, kidolgozott furry karaktereket csinálnak, és általában nagyon kirívó színeket használnak ami nekem tetszik, mert van egy vidám, érdekes beütése jó értelemben persze. Illetve pár alkalommal belefutottam videókba ahol megmutatják hogyan készül egy ilyen furry jelmez (fursuit a neve asszem). Nagyon durva, és kreatív. Kézzel készítettek, nagyon sok különféle anyagokat használnak hozzá, és láttam pár olyat is amiben volt pár beépített plusz dolog. Mozgó szárny és farok, világító szem, meg egy olyan volt ahol az állkapocs része is teljesen kialakított volt, autómatikusan nyílt meg zárult a száj beszéd közben.

Ilyen téren egy nagyon bonyolult hobbinak tartom. Olyan mint egy cosplay, csak emberi karakterek helyett itt állatokat választanak. Minden elismerésem azoké akiknek van tehetsége és türelme ruhák, jelmezek és kellékek készítéséhez, tényleg nagyon macerás és bonyolult.

2022. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!