Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a furrykröl?...

Mi a véleményetek a furrykröl? A barátom szerint nagyon ilyesztőek , de én pl megolelgetnem őket, mondjuk azt aki a lenti képen van! Te mit tennél ? Szerinted is inkább félelmetesek?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 10. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Aranyosak, csak furák és nem értem, hogy miért??? Miéééért? Oh miért olyan jó érzés nekik plüssbe öltözni? :D De semmiképp sem ijesztőek.
2022. szept. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a furry nem ezt jelenti. :D Szerintem azokra az emberekre mondják elsősorban, akik odáig vannak az emberi tulajdonságokkal felruházott állati karakterekért.


Sőt, szerintem a jelentése mára már leszűkült annyira, hogy főleg azokra használják, akik ilyen lényekhez szexuálisan vonzódnak.

2022. szept. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlatilag önkéntes bohócok, csak nem okoznak mentális traumát, mint a hagyományos fajta.
2022. szept. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Te posztoltad a szivárványos bébi rókát is? -.-
2022. szept. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Az egyik legaberráltabb szubkultúra
2022. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szekunder szégyenérzetem van tőlük, dehát azt kezdenek az életükkel, amit akarnak. Nem fogok senkit se bántani ezért.
2022. szept. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az "ilyesztő" szó sokkal ijesztőbb.
2022. szept. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

"A barátom szerint nagyon ilyesztőek"


Nos, akkor a barátodat vissza is küldheted a 8 általánosba, hogy megtanulhasson írni.

2022. szept. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem undorítóak. Nem merném egy furry, brony közelében hagyni a kutyám, még a végén megdugnák.

Elmebetegek

2022. szept. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

"Sőt, szerintem a jelentése mára már leszűkült annyira, hogy főleg azokra használják, akik ilyen lényekhez szexuálisan vonzódnak."


Sosem jelentette ezt, csak aki hülye hitte azt...



"Nem merném egy furry, brony közelében hagyni a kutyám, még a végén megdugnák."



Ez pedig végképp baromság... te a zoofiloktól féltsd az állatodat, ami sajnos előfordul a furryk között, de 99%a a furryknak normális, nem azért furry, mert állatokra gerjed...

2022. szept. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!