Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinalnal maskeppen?

Mit csinalnal maskeppen?

Figyelt kérdés
Ha a multadban megvaltoztarhatnal valamit/ barmit; kapcsolatot, munkat, elhatarozast/ mi lenne az? Elnel a lehetoseggel? Megvaltoztatnad? Lenne batorsagod?

#Mulrbeli hiba
2022. júl. 16. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Jobban tanulnék,többet pasiznék.
2022. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Kimennék sz4rt pucolni Németbe (szociális gondozónak).

Nem itt tartanék.

2022. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem feküdnék le azzal a mocsadék zenésszel
2022. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozok az egyeshez; szintén többet tanulnék.

Minél hamarabb változtatnék az akkori kinézetemen, próbálnék többet barátkozni. Ha visszamehetnék már akkor kihasználnám hogy nem másoktól függ az, hogy elmenjek -e adott rendezvényre/rendezvényekre. Lehetőséget adnék magamnak arra hogy végre elkezdjek élni, és később is élhessek, boldogabban.


Vérremenősebben keresném a diákmunkákat vagy munkákat és már akkor elkezdeném a jogsit, majd elkezdenék gyűjteni azon kocsik egyikére melyekre nagyon vágyom.


Jobban kihasználnám a középsulis időszakot, igyekeznék életre szóló élményeket és olyan barátokat találni, akikkel nem csak suli befejeztéig vagy kicsivel azutánig foglalkozunk egymással. Tüzetesebben átgondolnám azt, hogy milyen szakmai irányt kellene választanom. Sokkal többet próbálnék lenni a szeretteimmel, azokkal is akik már nincsenek itt, vagy akikkel megromlott a család viszonya...


Kicsit hosszú, de ezernyi dolog van amit sajnálok, és bánok hogy nem sikerült vagy nem alakult jobban/másképp.

2022. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat tanultam, xart sem értem el vele.


Sok mindent másképp csinálnék:


Mást tanulnék, leginkább csak idegen nyelveket és elhúznék innen a csába!


Edzőterembe járnék 10 éves koromtól.


Nem vállalnék el alja munkákat, csak azért, hogy másoknak megfeleljek miközben az önbecsülésem meg az egészségem leamortizálódik.


Nem pasiznék kb.30 éves koromig egyáltalán, mert minden kapcsolat elpocsékolt idő és energia volt!


Nem vállalnék gyereket.


Ti legyetek okosabbak!

2022. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A jelenlegi munkahelyemről eltávoznék, nem rontanám el a kapcsolatokat azokkal az emberekkel, akiket elmartam magamtól korábban.

https://www.youtube.com/watch?v=0iyxx-En9Sk

2022. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
12 éve ki kellett volna már mennem, itthagyni ezt a szart amit országnak neveznek. Jobban kellett volna tanulnom a nyelveket.
2022. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Nagyobb rıbanc lennék, mint aminek teljesen alaptalanul hívtak éveken keresztül. Sokkal több emberrel szexelnék és szarnék rá, ki mit gondol erről. Már házas vagyok, úgyhogy mindegy, de sokszor eszembe jut, hogy tulajdonképpen teljesen értelmetlen volt megfelelni ennek a hülyeségnek és visszafogni magam.
2022. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Többet tanulnék és mást...

Jobban körülnéznék mi a piacképes.


Nem pasiznék 24 éves koromig, mert előtte minden kapcsolatom időpocsékolás volt és kuka.

2022. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Én sem pasiznék!


A legtöbb elfecsérelt idő nekik köszönhető.


Lányok! Inkább tanuljatok és legyetek függetlenek, maradjatok egészségesek!


Nem annyira jó a sz.x, mint ahogyan azt a pasik bemesélik, mindig ők járnak jól, szerintem kva nagy csalódás és csak felesleges stressz.

2022. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!