Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van szükségük a férfiak...

Miért van szükségük a férfiak többségének tudatmódosításra?

Figyelt kérdés
Miért van szüksége nagyon sok férfinak a tudatmódosító szerekre? Leginkább az alkoholra, de nagyon divatba jött a drog is. A környezetemben, lakóhelyemen, munkahelyemen rengeteg olyan férfit ismerek, aki alkoholos italokat iszik és sajnos olyat is aki füves cigizik és olyan is van aki különböző drogokat használ. A nők sokkal kevesebben vannak. Pontosan 1 olyanról tudok a környéken. De férfiakról rengetegről. Szinte az összes 1-2 kivétellel. Mi az a borzalmas dolog, amit nem lehet elviselni tudatmódosítás nélkül, hogy rengeteg férfinek szüksége van rá? A nők aránya miért csupán a töredéke?

2022. máj. 19. 13:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
30 Nem vagy öreg csak ezt a szót ritkán használják. A cuccot alu fóliára teszik majd alulról melegítik, felül pedig egy csővel elszívják a felszálló füstöt. Jellemzően heroint és pár dizájner drogot használnak így. Aki viszont ennyire benne van már az sem sokáig így csinálja. Az ember hamar átvált ettől a fogyasztásról az intravénás szerhasználatra
2022. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Sárkány eregetésnek is mondják.
2022. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként semmi nem tud olyan örömérzést, boldogságot adni mint a különböző színű porok. Ez a válasz a kérdésre. Ezért használjuk, mégha tudjuk is hogy közben tönkre tesznek.
2022. máj. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom oreg vagy e, nekem a volt ferjem csinalta, sajnos ezert tudom:D o kristalyt nyomott
2022. máj. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Lehet penta kristály volt. Az nagyon adta úgy 😅
2022. máj. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
91%
Na azt meg en nem tudom mi 😆
2022. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
91%
Igazából kristály néven megszámlálhatatlan szer futott. A penta 2014 körül jött be, és évekig uralta a piacot. Kinézetre a cukorhoz hasonlított, és a 4-mec után jött be. Nem mindegyiket lehetett így fóliáról elszívni, de a pentát pont hogy igen. Nagyon erős cucc volt, szinte vetekedett a kokainnal (persze nem adott olyan boldogságot). Mennyiségre volt erős, és egy 1000-res volt grammja, ami vagy 10-embert is képes volt kiütni. Az olcsósága, és az ereje miatt volt népszerű. Sokan szívták fóliáról, és az intravénások között is népszerű volt. Aztán szerencsére eltűnt. Én nagyon sokszor túladagoltam, és az is csoda hogy még élek 😅
2022. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
79%

Mert a férfiak nagyja egoista, s ha valami nem úgy sikerül az életükben az ego-juk nem azt mondja h legyen kitartó, probléma megoldó, hanem azt h igyál drogozzál mert ettől leszel nagy ember s sérthetetlen.... Azaz gyengék... A nőket meg ők teszik tönkre s van aki szintén rászokik...

Csak nézz vissza a múltakba, a felmenőkig! Mindenhol a férgi egoista f@sz, s még régen a rendszerek támogatták is h a "férfi az úr", csak h ezzel a gyerekeiket kikészítették idegileg, azok meg a saját gyerekeiket. Most meg olyan világban élünk h robotol mindenki, mindent szabad, családok szanaszét, gyerekek lelkisérültek. S ja drogoznak, piálnak, mert azt hiszik addig jól érzik magukat.Majd függővé válnak. Csinálnak beteg, értelmileg ill. mentálisan sérült gyerekeket, akik tizen évesen agyvérzésben, szívrohamban meghalnak, vagy függők lesznek, vagy depisek stb... Akiket nem a szeretetre tanítanak, hanem arra ha van pénz van minden... Szóval ördögi kör

2022. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!