Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért filléreskednek?

Miért filléreskednek?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, de utálom a zsugori embereket. Milyen dolog az, amikor például egy kapcsolatban az egyik fél pl ha boltban van, mindig gondol a másikra és vesz neki valami apróságot, vagy egyszerűen csak néha néha meglepi valami kis ajándékkal, a másik meg még egy kis poharas tejföl árát is visszakéri, amit hozattál vele a boltból. Magára persze minden vagyonát elkölti, de ha a másiknak közeledik a szülinapja, neki már előre görcsben van a gyomra amiért pénzt kell kiadnia hogy valami ajándékot nézzen.

Elvárja a megszokott kis gesztusaid, számon is kér ha egy ideje nem vettél neki semmit, eközben ő 5 forintot is sajnál tőled.

MIÉRT

Miért jó ez? Aki ilyen fukar az nem veszi észre magán?

Nem érzi hogy gáz?


2022. febr. 17. 23:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt több olyan férfi ismerős aki a párjával felesben volt. Pl. elkérte a fornetti árának a felét vagy ha vitte valahova a nőt akkor az üzemanyag felét. Ilyenek az igazi fillérb_szó vadparasztok! Szánalmas nevetséges nyomorultak,de azok a nők is ilyenek akik ilyen "menő" férfiakkal leállnak vagy belemennek ilyen feles dologba.
2022. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#9 lehet félreérthetően írtam valamit, de én itt nem arra gondolok, hogy a munkahelyen megleped a random idegen dolgozókat csokival vagy ilyesmi. Én emberi kapcsolatokra gondolok, legyen az párkapcsolati, baráti, testvéri, rokoni, tehát ami azért közeli.

Tegyük fel felmész haverodhoz/barátnődhöz főztök valami kaját közösen, amit együtt is esztek meg persze (mi a barátnőimmel mindig alkottunk kajákat, tök jó buli volt) és te mondjuk megveszed a palacsintához az összes hozzávalót, a tölteléknek valót stb és pl elfelejted a szénsavas vizet, leküldöd a havert/barátnőt boltba az meg elkéri tőled azt a szaros 80 forintot :D na ez egy példa

Volt. Ezekre a nevetséges helyzetekre gondoltam.

2022. febr. 18. 11:22
 13/14 A kérdező kommentje:

#10 Hellloo filléreském, mondd, ha egy kollégád (akivel beszélő viszonyban vagy, tehát jóban vagy) pl zsinórban 5ször meghív téged kávézni kajaszünetben és mondjuk egyszer megkér, hogy vegyél kávét kettőtöknek az automatából, mert még van egy kis dolga és utána csatlakozik hozzád, akkor te kifizettetnéd vele azt a 70 ftot? :D

Szerintem igen te szerencsétlen

2022. febr. 18. 11:26
 14/14 A kérdező kommentje:

#11

Istenem segíts meg.. Fúj.

Ismertem olyan párt, akikkel jóban voltam és náluk az volt a helyzet,hogy a srác imádott költeni a csajra, amolyan férfi dolog ez szerintem, mikor kis büszkeséggel tölt el, amikor elviszed a szép barátnődet a kedvenc butikjába és veszel neki egy szép táskát és latod rajta, mennyire örül neki. Ez oké. (odavissza alapon) De ez a csaj olyan volt, mikor ez a srác gondba került anyagilag, inkább nem találkozott a sráccal, mert nem akarta pl fizetni ha elmennek kajálni valahova. Aztán annyi ilyen dolga volt, hogy egyenesen undorító volt az egész. Csak szegény srác még kis zöldfülű volt nők terén, és azt hitte ez a normális.

2022. febr. 18. 11:33
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!