Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fog a huszonéves koroszt...

Mikor fog a huszonéves korosztály végre leszokni a nagy önmegvalósításról?

Figyelt kérdés

Ezt tapasztalom a kortársaim körében. Sosem tetszett különösebben ez a fogalom, viszont, a tényeket egybevetve, már elegem van belőle, hogy egyre több influencer hangoztatja.

27 éves vagyok, s a fiatalabb huszonévesek körében is ezt látom. Mindig a saját dolgaikkal törődnek, másokra tojnak. A lányokat a párkeresés sem érdekli már. Nos, önmagában ezzel nem is lenne bajom, megértem az egyéni döntéseket, de egyre többen ilyenek.

Alig vannak már közösségek, ha léteznek is, sosem teljes a létszám.

Nem szeretném, ha az "utánpótló" generáció is ilyen lenne, hanem egymást kellene segíteni. Sokan már gimnáziumban elkezdik a versengést, vagyis a másik tiprása lévén jutnak előre...

Én is törődöm magammal, de mással is. Nem vagyok antiszociális típus.


Normális válaszokat kérek, s nem szidást, hogy miért gondolom így.


2021. nov. 10. 15:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%
Baratokra nyilvan, de igazi baratbol altalaba 1-2nel nincs sokkal tobb.. haverok, ismerosok az mar mas. Sokan vhogy keverik.. vagy azert mert ok nagyon birnak vkit azthiszik h a masik is "baratkent" tekint ra de neki csak egy ismeros a sok kozul
2023. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!