Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fog a huszonéves koroszt...

Mikor fog a huszonéves korosztály végre leszokni a nagy önmegvalósításról?

Figyelt kérdés

Ezt tapasztalom a kortársaim körében. Sosem tetszett különösebben ez a fogalom, viszont, a tényeket egybevetve, már elegem van belőle, hogy egyre több influencer hangoztatja.

27 éves vagyok, s a fiatalabb huszonévesek körében is ezt látom. Mindig a saját dolgaikkal törődnek, másokra tojnak. A lányokat a párkeresés sem érdekli már. Nos, önmagában ezzel nem is lenne bajom, megértem az egyéni döntéseket, de egyre többen ilyenek.

Alig vannak már közösségek, ha léteznek is, sosem teljes a létszám.

Nem szeretném, ha az "utánpótló" generáció is ilyen lenne, hanem egymást kellene segíteni. Sokan már gimnáziumban elkezdik a versengést, vagyis a másik tiprása lévén jutnak előre...

Én is törődöm magammal, de mással is. Nem vagyok antiszociális típus.


Normális válaszokat kérek, s nem szidást, hogy miért gondolom így.


2021. nov. 10. 15:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Egyébként sosem értettem, hogyha egy dolog nem megy (itt a párválasztás), az miért jelentene mást is? Nincs más gond amúgy. Engem mindig is a kiteljesedés motivált.
2021. nov. 10. 17:05
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

#30

Lehetsz boldog pár nélküli. Ne érts félre, imádom a páromat, egy hatalmas plusz az életemben, de előtte is boldog voltam. Igen, örültem volna, ha kölcsönös szerelemben éltem volna, de enélkül is boldog voltam. Annyi, de annyi más forrása van a boldogságnak.


"az egyik lány a menőkkel ment el, engem meg ott hagyott" Ezt nem értem, miért rovod fel neki. Ha bármi miatt nem szeretne valaki időt tölteni veled, akkor nem fog, nem várhatod el tőle. Elhiszem, hogy pocsékul esik, de az élet már csak ilyen.


Továbbá továbbra se értem, hogy miért az önmegvalósítást okolod, amikor az önmagában egy jó dolog, nem jelent rosszat.

26/N

2021. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, boldog vagyok így is. Elvégre van okom rá. Mégis zavar, hogy sosem jutottam el még odáig (tudod, szerintem miről beszélek). Ponnt azokkal a menőkkel ment el, akik szívattak, hogy vékony voltam.

Akkor okolnék mást, de hirtelen nem jutott más eszembe. Egyes oldalak még arra is bátorítják a lányokat, hogy ne akarjanak gyereket. Nos, nemsoká nőkről kell beszélnem, elvégre 3 év után 30 leszek.

Nyilván nem akarom fűvel-fával kipróbálni az együttlétet.

2021. nov. 10. 17:12
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

#33

Tetszik vagy sem, ha azok a menők a lánnyal jól bántak, akkor érthető, hogy nem érdekelte, ha neked beszóltak (ami nyilván nem szép).


Mondjuk azt se értem, hogy miért zavar, ha egy nőt arra bátorítanak, hogy ne legyen gyereke. Nyilván van különbség a propagandaszerű maszlag és az értelmes érvek között, és utóbbiakból számtalan van, hogy miért ne legyen gyereked - írom ezt úgy, hogy én majd szeretnék anya lenni, de cseppet sem lep meg, ha valaki nem. Nem is való mindenkinek.

26/N

2021. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
75%

#33


Pedig célravezetőbb lenne, ha többet nyitnál a nők felé. Semmi bajod nem lesz, ha csak egy éjszakáig jutottok. Ne keresd mindenáron a legédesebb szűz kiscsajt, akit a fantáziád idealizál.

2021. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Én is jól bántam azzal a lánnyal, pénzen kívül bármit meg tudtam volna érte tenni.
2021. nov. 10. 17:18
 37/61 A kérdező kommentje:
35-ös, ezen jót nevettem, mármint a kiscsajon. Számomra az arany középút a fontos. Nem a sokadik fiú akarok lenni.
2021. nov. 10. 17:19
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

#36

Az, hogy jól bánsz egy lánnyal édeskevés egy párkapcsolathoz. Az a minimum, a beugró egy normális embernél.

26/N

2021. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
85%

#37

És miért nem? Attól több leszel, ha csak veled fekszik le? Egyre inkább azt érzem, hogy a hozzáállásoddal vannak bajok, nem a lányokkal, akikkel beszélsz.

2021. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Felelősség is kell, tudom, meg biztonság. Amúgy tanulok a dolgokból, köszönöm a tanácsokat, de sajnos tényleg nem értek az ismerkedéshez. Számomra ez olyan, mint egy tudományág.

Ha nincs alap, akkor nincs saját hozzátétel sem.

Igen, voltam egyszer szakembernél, bár ne tettem volna, hogy hogyan ismerkedjek. Nem adott konkrét választ, csupán bólogatott, s mondta az önismeretet. Számomra az nem elegendő. S szerinte nincs más megoldás. Igenis létezik. Ismerem önmagam. Türelmetlen vagyok néha, de ki nem az 27 évesen. Jó, nyilván nem zavarok senkit sem, néha írok lányoknak.

2021. nov. 10. 17:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!