Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig a kitűnő tanulók a...

Mindig a kitűnő tanulók a legokosabbak egy osztályban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, lemaradt a végéről:


Összességében szerintem a kitűnő tanulók között lesznek a legokosabbak, de nem minden helyzetben túlszárnyalhatatlanok egy közepes tanuló által például.

2021. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem. Én úgy vettem észre ők butábbak de vannak barátjai és családja, életje rendbe van átlagosan.

A legokosabbak mindig a legcsöndesebbek, depressziósak, akiknek nincs barátjuk, akik ilyen 4es 3as tanulók de mivel nem érdekli a suli őt így leszarja. Nem magamból indulok ki csak van pár példa erre és velük elbeszélgetni mindig jó és átlátom hogy milyen komolyan, kreatívan gondolkoznak

2021. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szorgalom, megfelelő családi háttér, idő, stb. Függvénye. Én jóeszű voltam mindig, de középsuli a 2. -tól bulizni jártam, mert a szüleim váltak, menekültem otthonról, nagyon rossz tanuló lettem pillanatok alatt. Érettségire 2 hét alatt osszekaptam magam, jó sikerült, a tanárok a bízi átadásakor szóbeli dicséretben részesítettek és az egész bankett rólam szólt, mert nem értették, mi történt, dicsértek, már a végén kellemetlen is volt. Semmi különös nem történt, leültem tanulni. Aztán később egyetemre mentem, ott meg éltanuló voltam végig, mondhatni eminens.


Szóval szerintem kell egy színt, de a többi szorgalom, kitartás.


A zsenik más kérdés, mit hogy csinálnak.

2021. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem. Én vagy 7 osztályba jártam, és a legjobb tanulók mindig buta szarok voltak, vagy éppen simán átlagosan buták.

Én mindig közép mezőnyben voltam, aztán mensa teszten még is max eredményt értem el. Mondjuk a matek fizika mindig ötös volt.

2021. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 Mensa teszten max eredmnény? :D Az nem semmi. Hányas az IQ-d?
2021. júl. 30. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!