Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért csinál...

A nők többsége miért csinál magáról egy rakás szelfit?

Figyelt kérdés
Facebookon is a nőknek általában minimum tízszer több képe van magáról mint egy férfinak. Plusz ott vannak a Tóth Andi féle provokatív képeket feltöltő lányok is akik szeretnek cicit-popsit is villantani időnként.

2021. júl. 10. 08:23
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
#19 Ja és igen amúgy lennék a helyében. Én is el tudnám viselni ha egy rakás szerencsétlen pénzt küldene nekem a semmiért.
2021. júl. 11. 16:45
 22/41 anonim ***** válasza:
64%
Csak egy incel vagy egy tipikus a vIlAg MeGeReTt A pUsZtUlAsRa típusú személy lehet a kérdező, akinek a legnagyobb problémája ez pedig a földön tényleg sokkal nagyobb gáz van és nem csak annyi, hogy Nagy Juliska milyen jó csaj és mit csinál 🥱
2021. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

#22 Tipikus. Ha egy férfi kritizálni meri egy nő tettét

akkor rögtön incelnek, lúzernek kell nevezni. Az incelezés nagy divat lett mostanába a nők körében, tehát valamivel meg kell szégyeníteni a férfiakat na...

Ha mattot kapsz egy párbeszédben, jöhet is az incel kártya, és el is van intézve.

2021. júl. 11. 17:44
 24/41 anonim ***** válasza:

A csaj kiérdemelte MERT ESZÉTIKUS és remek érzéssel tudta magát MARKETINGELNI.

Amugy te mit ventillász it, ahelyett, hogy a Nagy Fermat-tétel megoldásán dolgoznál? Mit képzelsz te, mivel vagy te több bárkinél, hogy itélkezz? :D


" Én a fejem tetejére állnék se küldene nekem senki egy centet se. " - ronda vagy és irigy, mondanám, de az a helyzet, hogy lehet hogy lehet tetszenél valakinek, ha nem lennél ilyen savanyú lélek, és ezt az energiát és időt magadra forditanád. Elmennél valami terápiára, kozmetikushoz, sportolni, belevágnál egy rendes hobbiba.


A jelenlegi magatartásoddal a szép hölgynek semmit se tudsz ártani, magadat kiröhögteted itt, az élet meg elmegy melletted. Incel.

2021. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Ez nem divat meg egy kártya hanem egy tény 😃

Biztos fáj, hogy nem néznek rád az ilyen csajok vagy én nem tudom mi a problémád ezzel de nagyon irigyellek, hogy csak ennyi bajod van az életben, hogy ki mit csinal

2021. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

#24 Kedves tőled hogy önfejlesztő tanácsokat próbálsz adni, de ne aggódj mert dolgozom rajta. Egyik férfi se tudná ezt a "bravúrt" produkálni amit a hölgyemény, még Brad Pitt fiatal verziója se.


Kiérdemelte mert esztétikus?? Anyám borogass.. Incelnek pedig azokat nevezd akik dollár miliomossá tették a nőt egy hét alatt. Ha csini bigének teremtett volna az élet, én is megélhetnék ebből, de nekem férfiként meg kell dolgoznom a pénzért. Ez van ezt kell szeretni, de azt állítani hogy "kiérdemelte" az az évezred vicce.

2021. júl. 11. 19:45
 27/41 anonim ***** válasza:
Bruhuhuh meg kell dolgoznod a pénzért a nőknek is egyébként 😭
2021. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
#27 Igen tudom. Leszámítva az olyan nőket akik élnek az OnlyFans lehetőségével, és vonzóak.
2021. júl. 11. 20:22
 29/41 anonim ***** válasza:
Sírj tovább attól ugyanolyan vonzóak lesznek és pénzt is kapnak majd érte 😘
2021. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
#29 Oké, brühühü 🤧🤧🤧.
2021. júl. 11. 21:55
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!