Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért csinál...

A nők többsége miért csinál magáról egy rakás szelfit?

Figyelt kérdés
Facebookon is a nőknek általában minimum tízszer több képe van magáról mint egy férfinak. Plusz ott vannak a Tóth Andi féle provokatív képeket feltöltő lányok is akik szeretnek cicit-popsit is villantani időnként.

2021. júl. 10. 08:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretik megörökíteni a saját szépségüket, mindezt kitenni a kirakatba, aztán begyűjteni érte a bókokat, amik növelik az önbizalmukat.

A másik fele pedig csak exhibicionista. Illetve már vannak, akik ebből meg is élnek, lásd az instagram modelleket.

2021. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Navajonkivagyok ***** válasza:
46%
#10es na akkor ha ennyire "dekoratív hölgy" vagy várom privátba a képedidet...
2021. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Oké fizess érte ❤️
2021. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
#13 Nem tudom ez kinek szólt, de én egy forintot se fizetnék ezért.
2021. júl. 11. 08:45
 15/41 A kérdező kommentje:

"Nem érdekel, hogy ki mit mond, 165 ezer dollárt (majdnem ötvenmillió forint) kerestem csak egy, a melleimről készült fotóval."


Áh egyáltalán nem vagyok irígy, és nem is látok semmi problémát azzal hogy a férfitársadalom konkrétan eltartja ezt a nőt, és még rengeteg másikat anélkül hogy ismernék, vagy kapnának cserébe bármi értelmeset vagy hasznosat. Itt a világ vége hamarosan.

2021. júl. 11. 11:27
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked szólt kérdező hanem az "úriembernek" aki privatba szeretne képeket kérni 😂
2021. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
#16 Jah 😅. Látom inspirálóan hatott rád Corinna Kopf. 🤑🤔
2021. júl. 11. 11:56
 18/41 anonim ***** válasza:
Hát persze 🤑💎
2021. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező, ha jól értem téged az zavar, hogy egy dekorativ, fiatal nő sok pénzt keresett, és az újságcikk szerint vett magának egy drága autót (Ferrari). Idézem a címet ami megborította a lelked: "Áttért erotikus fotókra a YouTube-sztár, két nap alatt egymillió dollárt keresett"


Gyermekem: senki nem áll az utadba, hogy kigyúrd magad, és megismételd ezt a bravúrt, férfiként, nőként, akármiként. Ha valamiért nem sikerül neked, akkor egyezzünk ki abban, hogy nem is olyan egyszerű erotikusnak mondott fotókkal sem összeszedni annyi pénzt ami elég egy Ferrárira.


Az világ morális állapotéért te ne aggódj, az az olyan kaliberű emberek feladata mint mondjuk a Római Pápa, meg a Dalai Láma, ők évekig tanulták, hogyan kell türelemmel fordulni mások iránt.


Ha szerinted a világ végét egy tucat cicis kép hozza el, akkor kicsit eddzd magad olyan témákban, mint globális felmelegedés, fegyverkezési verseny, népességrobbanás, stb. ezek mind sokkal veszélyesebb dolgok.


Ha egy férfi, vagy nő ugy gondolja, hogy ő pénzt ad másvalaki pucér fotójáért, az meg nem a te dolgod.

2021. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

#19 Nem, engem az zavar hogy ez a dekoratív hölgy a világon semmit nem tett amivel kiérdemelte ezt az összeget amiért más ember egész életében vért izzad. Ez a nő nem azért keresett annyit mert megdolgozott érte, mert tehetséges, vagy mert szórakoztató, hanem mert egy jó külső adottságokkal megáldott nő aki már a PUSZTA LÉTEZÉSE miatt férfiak tömkelegétől kapott pénzt. Ez csak a dekoratív nőknek adatik meg, senki másnak. Én a fejem tetejére állnék se küldene nekem senki egy centet se. A nők nem akkora m@rhák ilyen téren mint a férfiak.

Annó egy nőnek azért be is kellett kerülni egy magazinba ami nem volt egyszerű, manapság bármelyik nyit egy OnlyFans profilt és a sok szerencsétlen küldi is a pénzt. Ez a dolog pedig úgy terjed mint a futótűz. Ha szerinted ez nem rombolja a társadalmat akkor nem tudok rajtad segíteni.

2021. júl. 11. 16:38
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!