Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegeket miért kell istenít...

A melegeket miért kell isteníteni az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 10:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
87%

Már-már szürreális azzal jönni, hogy "a kutyát nem érdekli mások szexualitása" egy olyan országban, ahol a nép több mint fele tartja betegségnek a homoszexualitást, és még többen hiszik, hogy a melegek nem érdemelnek jogokat.


Külföldön úgy ismernek minket, mint az egyik leghomofobabb EUs országot, de ti még csak be sem ismeritek hogy gond van ilyen téren.

Esküszöm jobban dijazom azt aki nyíltan homofob, mint azokat az utolsó gerinctelen patkányokat akik azzal jönnek, hogy "dehát ez senkit sem érdekel, szóval kussolj"

2021. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
11%

Semmi gyűlölködőt nem írtam, nem tudom miért lett törölve a válaszom. :(

Csak annyit említettem meg, hogy egyetértenék azzal hogy ne tolják mások "p0fájába" emberek a szexualitásukat, de akkor meg senki ne tegye. Vagy pedig hadd tegye mindenki szabadon.

2021. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

#30: Igen, egyetértek veled. Ezt próbáltam leírni.

Mikor láttam a válaszod folytatását, hogy te aszexuális vagy, pont írni akartam, hogy ti sem vonultok fel.

2021. jún. 17. 15:57
 34/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, márpedig szoktak felvonulni aszexuális emberek is. :)
2021. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt nem értem. Mármint amikor valaki azzal jön h “mi sem ez meg az”. Oké, ők meg igen. Mert amíg téged senki nem fog bántani azért mert aszexuális vagy és bátran nem szexelhetsz, addig a melegek egymás kezét nem foghatják meg az utcán mert van pár kattos elmebeteg aki elveri őket emiatt. Nem hiszem el, hogy nem érzitek a különbséget.
2021. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Lazy Lover ***** válasza:
42%
talán a melegeknek magukba kéne nézni amit művelnek az undorító.... sok meleg ismerősöm van mind normális emberek sőt elítélik a gayprideot meg amit ezek művelnek
2021. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
72%
4es pontban megint figyelmetlen vagy. 3as leírta mi van. Ha nem vagy emellett, akkor egy önző, figyelmetlen ember vagy. Ők nem tudják élni az életüket, mert többször akkora veszélyben vannak, mint te, ha ugyanazt csinálják, mint te.
2021. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
#37: Oké. Nekem már eszemben sincs a téma. Sőt. Egyáltalán nem érdekel hogy élnek, mit csinálnak. Szerencsére van mivel foglalkoznom. :) Ha ti még ezen kattogtok, akkor hajrá! Engem már nem izgat. Úgyhogy nem fogok reagálni további kommentekre. Szép napot!
2021. jún. 21. 12:00
 39/40 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy megköszönhetitek a Fidesznek ezt a rendelkezést is. Akkor kellett volna gondolkodni, mikor rájuk szavaztatok. De gondolom jövőre is ők nyernek. Tehát lehet tovább a gép előtt dühöngeni, mert most annyiraaa igazságtalan minden. Tavaszig jönnek az ígérgetések, majd minden folytatódik tovább, ahogy eddig! Hajrá nektek!
2021. jún. 21. 12:08
 40/40 anonim válasza:
Hozzuk vissza Hitlert!
2021. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!